Ruszył przetarg na remont dróg gminnych

8
Ulica Ogrodowa

Urząd Miasta i Gminy ogłosił przetarg na remont dróg w Nowej Dębie. Do realizacji przeznaczono ulice: boczna Lipowa w Chmielowie, Kamyczkową w Cyganach, Krótką i Strzelniczą w Nowej Dębie. 

Zakres robót obejmuje prace pomiarowe, wymianę podbudowy i nawierzchni, oraz remont poboczy. Minimalny wymagany okres gwarancji i rękojmi to dwa lata, jednakże najwięcej punktów można otrzymać za zaoferowanie 7 letniego okresu gwarancji.  Drugim kryterium przetargowym jest cena. Termin składania ofert wyznaczono na 10 września 2019 roku do godziny 11:00. Otwarcie ofert odbędzie tego samego dnia.

REKLAMY:

REKLAMY:

8 KOMENTARZE

    • Glupi komenterz sam startuj na wójta i zobaczysz jak to jest.Jezeli chodzi o nasz region to jest super i jest coraz lepiej proszę pojechac na wioski i miasreczka na Pomorzu drogi sa brukowane lesne lub wysypane jakimś nie wiaomo jak to nazwac bo po przejechania samochodu jest jeden kurz i pyl. Jestem tam 3 lub 4 razy do roku i niewiele sie zmienia każdy mysli ze sciana wschodnia to zapasc i bieda co nie jest prawdą.

  1. Czy jest ujeta droga do toru jadac na wieze ciśnień do ruskiego toru jest to droga bardzo czesto uzywana przez kierowcow i rowerzystow pasowalo by zrobic te droge i jeszcze chodnik na zaklady metalowe istny tor przeszkod mysle ze po zrobieniu tego chodnika wielu kierowcow by sie przesiadlo na rower.Proponuje pikiete w tym temacie .Moze by w koncu zrobili tylko tam pasuje nawierzchnia asfaltowa bo kostka nie zdaje egzaminu widzimy co po jakimś czasie robi się z codnikami z kostki na terenie Nowej Deby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here