Jakub Sudoł złożył rezygnację z wiceprezesa PGKiM

19

Wiceprezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Jakub Sudoł złożył rezygnacje z piastowanej funkcji. W spółce pozostanie do końca marca.

Krążące o rezygnacji plotki, postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Jakub Sudoł w rozmowie telefonicznej potwierdził, że pozostaje w spółce do końca marca. Nie chciał jednak oficjalnie mówić o powodach swojego odejścia. Z kolei pracownicy PGKiM z którymi rozmawialiśmy, zwracają uwagę na fakt, że ostatnimi czasy współpraca prezesa Sudoła z prezesem Antonim Kapustą nie wyglądała najlepiej i dało się wyczuć, że dochodzi między nimi do napięć. –Kierownictwo narażone jest na wiele stresów związanych z oczekiwaniami społecznymi i realiami ekonomicznymi. Przy braku wsparcia ze strony Urzędu Miasta i burmistrza trudno o zachowanie dobrego zdrowia – dodaje nasz informator.

O tym kto i kiedy zastąpi Jakuba Sudoła na stanowisku wiceprezesa formalnie zadecyduje Rada Nadzorcza, którą powołuje właściciel spółki czyli burmistrz Wiesław Ordon.

Na zdjęciu tytułowym od lewej: Jakub Sudoł (wiceprezes), Antoni Kapusta (prezes), Zbigniew Chmielowiec (poseł).

19 KOMENTARZE

  1. Domyślam się że wybór zdjęcia nie jest przypadkowy gdyż o wyborze nowego wiceprezesa zadecyduje kadrowy z kolbuszowej?

  2. Pan Prezes Sudoł po raz drugi odchodzi z tej spółki, wcale się nie dziwię, tylko dziwi mnie fakt że wiedząc jak tam jest pozwolił sobie na powrót.dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

  3. Bzdury z tymi napięciami w Zarządzie. To kolejny paszkwil na Kapustę, zeby się go pozbyc. Ale nie ma się co dziwić Sudołowi bo to prawda, że „Kierownictwo narażone jest na wiele stresów związanych z oczekiwaniami społecznymi i realiami ekonomicznymi. Przy braku wsparcia ze strony Urzędu Miasta i burmistrza trudno o zachowanie dobrego zdrowia”. To tylko połowa prawdy. Druga połowa to taka, że nie ma wsparcia od tego kto go namówił na ponowne przyjście czyli szarej eminencji Rady Miejskiej. Jak się jeździ po im, to chłop ma rację że ucieka z grajdoła w którym sa tylko kłotnie i liczą się interesy jednego człowieka.

  4. Gdzie już ten pan Sudoł nie pracował . Skacze ze stołka na stołek. Ciekawe mogą być koneksje z firmą z Buska „ocieplającego” bloki mieszkalne w Nowej Dębie

    • Tak mogą być ciekawe w jego decyzji. A z drugiej strony to z której firmy kapusta odchodził normalnie ? Z każdej uciekał. Najlepszy przykład to Dezamet-za nielojalność i kopanie dołków po nieżyjącym już przełożonym.

  5. za duzo przekrętów i lizania dupy ,czas zmyć się przed czasem ,ci co liczą że coś jeszcze chapną pod skrzydłami zostają ,cała polityka w N,D

  6. Czym szybciej zmyje się całe to gów…ne pokolenie wiejskiego hipisostwa, tym lepiej. Jak się nawzajem zarzynają, nie należy im przeszkadzać. Tak samo z sądownictwem, im spór intensywniejszy, tym szybciej zużyją się oba kolonialne stronnictwa, których istnienie nie jest kompletnie na rękę młodemu pokoleniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here