KONFEDERACJA: ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z TOMASZEM BUCZKIEM, KANDYDATEM DO PE

19

W czwartek 6 czerwca o godzinie 9:00 na parkingu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury odbędzie się spotkanie z Tomaszem Buczkiem – kandydatem Konfederacji do PE. Spotkanie odbywa się w ramach akcji „Traktor Wolności”, w ramach której ciągnik z przyczepą, ozdobioną hasłami wyborczymi ugrupowania, będzie podróżuje po gminach na Podkarpaciu. Traktor ten symbolizuje sprzeciw wobec polityki klimatycznej i agrarnej UE.

19 KOMENTARZE

 1. Był Warchoł. Pstryk jest Buczek. Portal dokonał wolty. Kolejnej.
  A Warchoł kandyduje też do europarlamentu. Czemu go nie promujecie?

  • Patrzcie go chlopka z Kolbuszowej, euro parlamentu mu sie zachcialo, Poslem zostanie p. Warchol i basta

  • Dajcie spokój. Marki, Damiany, Tomki i ogólnie dynamiczna „świeża” krew to chorągiewy jakich mało. Byle gdzie, byle z kim, ważne aby dorwać się na piedestał i ściągnąć coś grosza ze składek obywateli. Byle tylko nie ubrudzić się pracą. Uprzedzając głupie odpowiedzi, burmistrz jest też po jednych pieniądzach. Wszyscy siebie warci i jeden drugiemu by oczy wydłubał za monety. Smutna rzeczywistość. Zamiast się spierać kto „mniej gorszy” to zastanówmy się czemu do cholery mamy być namawiani do popierania jakichkolwiek złych opcji. NIE DLA JEDNYCH I DLA DRUGICH.

 2. Buczek traktorem przywiezie na jego łyżce cukierki i będzie roznosił po klatkach i wieszał na klamkach. W wyborach samorządowych to miała być broń atomowa:)

  • Ide na spotkanie, zapytac go czego szuka w Nowej Debie, i zapewne go WYBUCZE bo parking przed pomoca to nie miejsce na wiec

 3. Ten manewr z cukierkami pewno podsunął im Warchoł. On jabka rozdawał . Jabłka na wiosnę były drogie to kupili cukierków . I miałabyć władza a teraz nawet opozycji nie ma

 4. No i odezwały się chłopki zoztropki, zakompleksione osadniki zamieszkujące N.D. Paweł G. nie pasuje bo zazdrość dupe ściska , Wilkowa nie pasuje ale miejsca pracy daje na zakładach i na sp. Inwalidów Buczek nie pasuje bo budowlaniec bo rolnik bo z Kolbuszowej , Warchoł nie pasuje ale jak ze Starą Radą załatwiali fundusze na remizy, drogi to było ok. Dlatego tą gminą będą rządzić nieudacznicy jak owsik z karateką .Jak jeżdżę po asfaltowych ścieżkach w gminie Majdan to zazdroszczę im włodarza . Bo nasz debil przez dziesięciolecia pracy w gminie zrobił tyle co sudoł . A nowy wiceburmistrz nawet nie raczył na sesję przychodzić tylko kasę przytulał. Odnoszę wrażenie że wyborcy w Dębie jeżeli już głosują to tylko na gorszych od siebie. A propo anonima nie widziałem Ciebie żebyś Wybuczał Buczka – brakło odwagi nawet na merytoryczną dyskusję może zaproś jakiegoś lewaka albo Chmielowca a najlepiej spadochroniarza obajtka ???

  • Gdzies jest, lecz nie wiadomo gdzie
   wielki palac w ktorym ta komedia dzieje sie
   wielki Don Obajtekeone mieszka w nim
   Co wiesc chce wsrod podkarpackiej ciemnoty prym

 5. No i anonimowi łyso teraz jakoś Buczka nie wybucza. To przez takich anonimków nie mamy posła ani nawet starosty przy tej liczbie radnych, nie mamy nikogo w sejmiku . Za to miastem będą rządzić dwaj wybitni nauczyciele o radnych to już szkoda wspominać . Stary radny z Chmielowa co dla swojej miejscowości przez te wszystkie kadencję nawet chodnika nie zrobił radna z alfredówki czy raczej z Jadachów A ta z dęby-wsi to mistrzostwo świata. To anonimki głosują na idiotów którzy na sesję nie chodzą na zabrania nie chodzą a teraz wciskają na stołki swoje ułomne niezaradne rodzinki.Wstyt mi tylko że jestem z N.D..gdzie tyle głosów dostał Obajtek

 6. A co ty masz do Pawła gdyby nie On, gdyby nie Wilkowa nie byłoby sp. inwalidów nie byłoby miejsc pracy nie miałbyś gdzie mieszkać. Zobaczymy co stworzy Serafinka Jaskotka, Rożek albo kosmita ?Może pobudują bloki socjalne dla takich jak Ty . Ordon Dębę rozbudował nawet Biedronka jest prawie jak Kolbuszowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here