MAREK KOPEĆ OFICJALNIE ZASTĘPCĄ BURMISTRZA WIESŁAWA ORDONA

88
FOT. UMIG

Jak poinformował nowodębski magistrat, z dniem 1 lipca burmistrz Wiesław Ordon powołał na stanowisko zastępcy burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba Marka Kopcia.

Jak czytamy w komunikacie urzędu: Marek Kopeć, 45-letni mieszkaniec Nowej Dęby, jest dobrze znany w lokalnej społeczności. W minionej kadencji zasiadał w Radzie Miejskiej jako przedstawiciel Osiedla Dęba oraz kandydował na stanowisko burmistrza w ostatnich wyborach.

Jego wykształcenie obejmuje ukończenie Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki oraz studia podyplomowe z matematyki, programowania robotów i pedagogiki.

Kariera zawodowa Marka Kopcia rozpoczęła się w branży motoryzacyjnej, gdzie pracował jako konstruktor elektronik w Bury Technologies w Mielcu. Następnie pełnił funkcję pełnomocnika prezesa w Spółdzielni Inwalidów, gdzie odpowiadał za modernizację zakładu oraz wdrażanie systemów zarządzania. Swoje umiejętności doskonalił również za granicą, pracując jako inżynier optoelektronik dla JDS Uniphase w USA. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje także pracę naukową i dydaktyczną na Politechnice Gdańskiej oraz w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od kilkunastu lat prowadzi firmę elektroniczną oraz pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w tarnobrzeskim „Górniku”.

Prywatnie Marek Kopeć, wspólnie z żoną Agnieszką, wychowuje dwójkę dzieci. Aktywnie działa społecznie jako instruktor karate, krótkofalowiec (SP8MKE), modelarz oraz członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich i Ligi Obrony Kraju.

Decyzja o powołaniu Marka Kopcia jest wynikiem porozumienia koalicyjnego zawartego pomiędzy komitetami „Szansa dla Gminy Nowa Dęba” oraz „Wasz Samorząd”.

88 KOMENTARZE

 1. I to jest pokazanie wszystkim mieszkańcom gminy środkowego palca .
  W podziękowaniu za poparcie Ordona Pan Kopeć który był radnym i totalnie lekceważył sesje rady miasta.
  Teraz jest zastępcą.burmistrza w 2022
  Ten zastępca jako radny
  Na 17 sesji był na 4 w 2023 na 15 sesji był obecny na 6 tak poważnie traktował obowiązki radnego .

  • Zacznijcie myśleć samodzielnie,wreszciecl chyba, że to przekracza wasze możliwości. Czemu zresztą sie nie dziwię, czytając ten sączący się jad Przegrać też trzeba umieć z klasą i życzyć M.Kipciowi powodzenia, dla dobra nas wszystkich .

  • Lasowiacka zawistna krew aż się gotuje :) I niech się gotuje a Diektarenko musi odrobić tą kasę, pojedzie na szparagi to spokornieje.

 2. „pełnił funkcję pełnomocnika prezesa w Spółdzielni Inwalidów, gdzie odpowiadał za modernizację zakładu oraz wdrażanie systemów zarządzania”….no i Spółdzielnia padła i przeszła w prywatne ręce, tak wdrażał .Czekamy az ND ogłosi upadłość/

  • Przeczytaj Książkę o historii Spółdzielni Inwalidów to się dowiesz dlaczego upadła. Niezależnie kto był jej prezesem.

  • Hahahah kto by się tego spodziewał?Chyba nikt! Na układy nie ma rady. Dwóch samurajow wiejskich. Może brodzik bysta otworzyli wacpanowie i szczycić się możecie na zdjęciach wtedy. Żenujące.

 3. Tak w lokalnej społeczności jest znany że między nim a sąsiadami są po trzy ogrodzenia . Może w końcu załatwi żonie pracę. A sorki On w układy nie wchodzi ale tok mówił przed wyborami

 4. Mam nadzieję że dotrzyma obietnic i ściągnie tych inwestorów z chin Tajwanu i Indii bo te Jago radne zaraz po wyborach wycofały się ze swoich obietnic. Tylko błagam kupcie mu drugą marynarkę może jakaś zrzutka, żeby tylko znowu w tym białym kaftanie nie chodził po urzędzie.

 5. Zastępca dobre odpowiada za sosir sok żeby się nie przepracował bo znów focha szczeli i będzie brał kasę za nic może teraz będzie chociaż na sesję chodził amoże zmów nie będzie miał nic do powiedzenia. Szkoda mogło być normalnie ja głosowałem na Damiana nie na układziki kłamców

  • Co masz na myśli pisząc, „mogło być normalnie”?
   Damian startował z „układzika”, któremu wyborcy pokazali czerwoną kartkę.
   A więc nie było by normalnie, było by po staremu.

  • No pilkarzyna burmistrzem to dopiero wielki zaszczyt dla gminy , a jakby sie proboszcz z gorki cieszyl!!! A za jego plecami , na tylnym siedzeniu pociągając za sznurki wielki inwestior . Piękna perspektywa , w sam raz dla absolwentów gimnazjum,jum .

  • A co ten twój Damianiu zrobił przez 5 lat.Całe G….Szczujnie w Nowej Dębie! A w jakim był układzie!

 6. Jeden pajac został wice sołtysem a drugi pomyśleć że zazdrosny startował bez powodzenia na burmistrza XD A teraz nosi się po Dębie jak Szeryf może Poloczka zastąpi w końcu idealne stanowisko po za redagowaniem tej stronki i żałosnego moderowania komentarzy bo boi się prawdy o sobie samym

 7. Same nauczyciele u władzy i ich rodziny ale może lepiej żeby nie próbowali uczyć . Sudoł, Ordon, żołądź zastali Dębe drewnianą a teraz planty murowane nowe piękne bloki z windami może nawet w gminie zrobią windę? Teraz tylko chwalą się inwestycjami na które fundusze zabezpieczyła poprzednia rada. Szkoda tylko ludzi Damiana na których mszczą się teraz pierwsze rozmodlone katoliki. Dwadzieścia łał rządu Ordona Tomczyka Flisów Skiminów i gmina jak zaścianek teraz kolejne 5 lat rozkwitu recesji . Ważne że jest plac defilad i piach za darmo co obiecał kopeć

 8. Kilka lat płakali jaki im to źle a teraz robią to samo . Sama ta ustawka z radnymi obsadzili się jak chcieli teraz doszedł jeszcze jeden do ekipy . Teraz mają szerokie pole do PoPiSu ale coś czuję że fajerwerek nie będzie .

 9. Damian powinien zostać wiceburmistrzem to on na niego głosowała połowa mieszkańców to dzięki niemu powstają budynki na stadionach chmielów, jadachy, dęba, to za środki przez niego pozyskane budują remizę w dębie. A kopeć totalnie lekceważący swoich mieszkańców nic nie zrobił przez minione 5 Lat na zebraniu wiejskim był tylko przed wyborami z ordonem tak jak i jego radne Jaskotka z rożkiem

  • No i jaki ten budynek w Dębie! Żadne cudo! Na wiosce jest lepszy niż w mieście! Tyle kasy wywalić i dalej nie ma dobrze!

 10. Będziesz twarzą każdej porażki burmistrza.
  Taki właśnie jest nasz włodarz.
  Pasujesz idealnie.
  Potrzebny jest ktoś kto daje się łatwo manipulować.
  Pamiętamy kto gęsto tłumaczył się za planty.

 11. Marek, odporności na zawiść, głupotę i złośliwości. Kto wie ten wie, że lepszego wice ND mieć nie może. Trzymamy kciuki. Dużo zdrowia!

 12. Co za hejt. Większość z tych komentarzy nie nadaje się do publikacji w cywilizowanym kraju. Ktoś te brednie weryfikuje zanim opublikuje. Tfu, ohyda. Wstydźcie się bo większość z was maluczcy Markowi do pięt nie dorasta.

  • ,,Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic.” cytat Jozefa Pilsudskiego.
   To nie malutczy powinni sie wstydzic bo ich zal a wstydzic sie powinni ci ktorzy dopchali sie do koryta kwicza i kwicza i ciezko ich od tego koryta odciagnac.

 13. masz racje Jasku, glosowalo na Damiana duzo wyborcow, niewielu wiedzialo na ile Damian jest samodzielny w swoich decyzjach,

 14. Miasto wybrało Pana Damiana. Moim burmistrzem jest Damian. Pan Kopeć może co najwyżej byc wice wójtem wójta Ordona…

 15. Szkoda że ten Chack Noriis nie ma żadnego poważnego referatu będzie po prostu słupem z pensją 20tyś .w Dębie widać jak działał przez ostatnie 5 lat
  Masa inwestycji drogi , oświetlenie prawie jak na porębach nawet kawałek ścieżki rowerowej czy chodnika przy Konopnickiej,Wczasowej nie potrafił zrobić.

 16. Może nowa Radna z okręgu nr 1 zainteresuje się bazgrołami na pasach i dewastacją tablicy kolo cmentarza?

 17. Do polityki garną się ludzie , którzy nic nie osiągneli ,a więc nieudacznicy i darmozjady – to tak jak ten nasz redaktot Pajac . Tylko jak widać , on nawet do polityki sie nie badaje . Taki cienki Bolek

 18. Człowiek który w swoim pierwszym spocie wyborczym obrażal mieszkańców a następnie publicznie był przeciw Ordonowi zostaje z-cą Burmistrza to takie typowo nowodebskie.
  No ale nie to mnie rozbawiło najbardziej w Echu Dna dziś przeczytałem że ten człowiek społecznie uczy karate – społecznie czyli nie bierze za to pieniędzy – większej bzdury nie słyszałem.
  A tak prawdę mówiąc to dziwię się temu komuś że zdecydował się zostać zastępcą bo wiedząc jak kończyli jego poprzednicy za rządów owsika który zawsze zwalał na nich winne to czekam aż i on będzie brał winę za to coś co jest burmistrzem.

 19. i dlatego Damian wygrał!!!! Nie musiał iść w układy i rozdawanie stołków jeszcze przed wyborami. Te głosy, które dostał Damian to były głosy na niego, na Nową Dębe!!!!A przysiółek Tarnowskiej Woli czyli Dęba Wieś niech dalej dziela stołki!!!!

 20. Do xyz – piszesz , ze Damian wygrał ? Chyba z redaktorem kto szybciej flaszkę wypije z gwinta , bo wybory przegrał sromotnie

  • Sromotnie ????? 200 parę głosów to jest sromotnie dla Ciebie .
   Gość który jest tyle lat burmistrzem itd ,jak by było 3 tyś do 500 to by była sromotna porażka .

  • W mieście wygrał bezdyskusyjnie i z dużą przewagą a był radnym miejskim więc ludzie dobrze postrzegali jego prace.

  • Damian musiał wiedzieć, że w głosowaniach zawsze wygrywała wieś a mając przewagę w radzie, nie doprowadził do „rozwodu” miasta z gminą i to jest jego sromotna porażka.

  • Co ty piszesz? Przecież pan Damian powołał w poniedziałek pana Grzędę na swojego zastępcę. Wiem, bo na diabelskiej chłopaki mówili.

 21. Ten gościu to był burmistrzowi potrzebny do wygrania wyborów. Teraz nie powinien się wpierdzielać, bo zostanie zjedzony żywcem i bez przypraw. Burmistrz sobie poradzi bez takich „facho.f.ców. Brawo Burmistrz stary wyjadaczu!

 22. W 2015 solidarna polska była pisowi potrzebana do wygrania wyborów i jakoś trwają przy pisie 9 lat . Więc co komu przeszkadza ,ze Kopeć będzie trwał przy Ordonie parę lat .

 23. Totalny szach mat na scenie politycznej w N.D. Ordon kolejny raz wygrał w okolicznych miejscowościach tymczasem w samym mieście niewiele mniej głosów uzyskał Diektirenko.
  I co się nagle stało? Ano stało się że, ani nowy kandydat nie wygrał a rada miasta została zastąpiona przez nowych ludzi. Czyli za 4 lata może choć nie musi Damianek będzie próbował jeszcze raz w grać w wybory. Nie ma go ani w radzie ani na fotelu burmistrza. Ordon wszystkich wydymał. Jest zdecydowanie nietykalny. Niestety to się szybko nie zmieni jeśli chodzi o wybory w Dębie. Zawsze tak było jest i będzie.
  A ile czasu była zablokowana możliwość komentowania po wyborach? Już odpowiadam, tyle czasu aby ludzie ochłonęli i nie pluli jadem i aby był czas na spokojne zejście z piedestału pana Damiano.

  • Damian nie ma szans. Niech se odpuści politykę, skupi się na graniu w piłkę i ogarnianiu spółdzielni mieszkaniowej.

  • Mam wstret do piszacych nieprawde, jakie 4 lata, zagladnij do ustawy a moze sie doczytasz ile trwa kadencja

 24. Znaleźli cudzy żłób i się przykleili… A ktoś wcześniej musiał się napracować aby do tego żłoba wsadzić..

 25. Taka ciekawostka odnośnie ostatnich wyborów a mianowicie czy ktoś się zastanawiał gdzie się podział najwierniejszy pomocnik Ordona niejaki Paweł B.
  Zawsze był pełnomocnikiem a tu w ostatnich wyborach nigdzie ani widu ani słychu czyżby sie Ordon go wstydził i jego wybryków tzn. kolejny raz złapania go za jazdę pod wpływem ?
  Przeczuwam że Ordon dalej korzysta z jego usług ale wstydził się to zrobić oficjalnie obawiając się opini idącej za Pawłem B.
  A na koniec ciekawe czemu nie zabrano mu uprawnień dożywotnio skoro to recydywista tylko nadal jeździ?

 26. I też taka ciekawostka – gdzie się podział niejaki M.Warchoł kolega Damiana . Jak potrzebował wsparcia dla siebie w wyborach to wiedział gdzie jest droga do Nowej Dęby a jak trzeba było wspierać Damiana to juz na tej drodze pojawily się zaspy albo moze Damian wstydził sie swojego kolegi któremu jeszcze nie tak dawno w d… wchodził

  • Ciekawe też jest gdzie się podziała pani Helena T wraz z bratem ? Aktywiści którzy tak wiele by chcieli lecz nie mogli . Coś mi dzwoni w lewym uchu że pani przewodnicząca rady chodzi do nich na audiencjie. Sory taki mamy klimat

 27. A później przekazać lejce . Jak żeśmy w 2015 przekazali lejce takim jednym to przez 8 lat nie wiadomo było co się dzieje , a jaki wstyd w całej europie

  • Teraz zescie przekazali rudemu i juz okradaja emerytow, na koniec powiedza, PINIEDZY NI MA I NIE BEDZIE

  • Pazerni i Skorumpowani wszystko wyczerpali. A co wydrukowali to rozdali…

 28. Anoonimie z 16.51 za co sie wstydziles po 2015r? Za to ze skonczylo sie bezrobocie, za to ze mozna lzaozyc wlasna firme, ze llatwiaj zwiedzac Polsske i nie tylko…PO 13 12 2023 bedziez przyjmowal nielegalnych, nie daj Boze wiekszych nieszczesc

  • Anonim przed 13.12 2023 przyjmowalismy nielegalnych muzulmanow za lapowki ktore trafialy na konta ruskich agentow z pisu. pis walczyl z nielegalna migracja w tvp info a w rzeczywistosci handlowali na czarnym rynku w etiopii czy bangladeszu i wpuszczali ich na potege:):):) A co do nieszczesc najwiekszym niesczesciem po 1989 roku byl ( cale szczescie ze byl bo narod sie juz nie nabierze na tych zlodzieji i bandytow ) pis i kaczor u wladzy. A bezrobocie jak pamietasz najwieksze bylo za pierwszych rzadow pisu a skonczylo sie wraz z exodusem polakow zagranice ot cala prawda. Po 2015 roku cala Polska sie wstydzila taka prawda Oczywiscie pomijajac wyjatki takich ciemnych ludzkich istot jak ty anonim i reszte tych oszolomow glosujacych za pisem

  • Chyba nie uwazales na historii Wszyscy Ci beneficjenci pana Sikorskiego albo urodzili sie w Polsce albo mieli dziadkow z Polski wiec chyba im sie bardziej nalezy to obywatelstwo niz brudasowi z Bangladeszu Po twoim poziomie wiedzy i inteligencji nie dziwie sie ze pis ma tak rekordowe wyborcze wyniki skoro takie nieuki jak ty na nich glosuja i antysemici

  • Ja wiem kiedy – nigdy. Żłób najważniejszy. A wy jesteście frajerami, że na nich głosujecie i o nich się spieracie.

  • brakuje ci anonim starego tvp info co??? :):):) Jak zyc jak oddychac jak kochac jak…..? Normalnie funkcjonowac bez tvp pis…. Wysle ci obrazek ze stara ekipa z dyzurki zawiesisz na scianie i bedziesz sie do nich modlil co poranek i co wieczor

  • Asia z Podlasia
   a my ja i muj monż i nasze dziecka my wolimy we naszej wsi zalef i tam mamy parawany ze psześcieradłuf a we środku grila my se go robim pszy muzyce krula diskopolo Zeniuka i jest wielu wczasowicuf i one nam zazdroszczom tego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here