Nowe oblicze ulicy Szypowskiego xvideo

25

W Nowej Dębie dobiegła końca modernizacja ulicy Szypowskiego. To ważna droga dla przedsiębiorców i wielu mieszkańców. Inwestycje prowadzi starostwo powiatowe w Tarnobrzeg a wartość tego zadania to prawie 2,5 miliona złotych. Projekt jest realizowany dzięki pozyskaniu środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Jaki jest zakres prowadzonej inwestycji? Zapraszamy do obejrzenia.

25 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie – to spier…one . Szeroką drogę zwężono, jak tam złożyć się TIRem. Za II RP budowano szerokie drogi, to co jest teraz to może dla rowerów i hulajnóg starczy. Badziew i tyle!!!!!!!

  • Zgadzam się. Podobnie wąską wybudowali na Dębie na przeciw Anieli Krzywoń! Wiedzie auto po odpady z Mpgku to zatarasuje przepustowość uliczki!

 2. Się pan Grzęda cieszy!!! Najpierw parking przed Stokrotką , teraz przed Hotelem za Freee….. Brawo !!!
  Ogólnie inwestycja spoko . Popieram bo była taka potrzeba.

  • Zapraszam na Pomorze zobaczycie co tu jest w takich miasteczkach może nie we wszystkich taka droga z parkingiem to dla wielu marznie a po drgie to nikomu tego sie nie robi to tylko swiadczy ze gmina sie rozwija trzeba umieć docenić to co sie ma a z przekazów widzę że wasze miasteczko ma sie dobrze jedno co mi się spodobało to przystanek dla autobusow a i wisc niesie ze z pkp tez obecnie jest nieźle wielu moze tylko pozazdrościć.

 3. Dzięki Ci Ojcze nasz, za tak wielki wyraz łaski. Wiemy że po świętach sobie to odbierzesz w dwójnasób, ale tego wymaga Nowy Ład i Porządek…

 4. To teraz Rkl-e nauczą się w końcu parkować bo jest tyle parkingów że nie braknie A nie po trawie. A co to do ch… pastwisko?

 5. Co Wy macie Pajace Dębscy z RKL . Większość co tak krytykuje Gminę Majdan sie w Niej Zameldowało lub podziwia za inwestycje nie jak w Wielkim mieście za Fuszerkę. Dróg i chodników nie ma kto przypilnować tą cy znawcy…..

  • Dla mnie to też ciekawy temat ktos GŁUPOTĘ palnie a drugi powiela po co taka zawiść jedna Polska.Gmina Majdan jest gmina kytora ma najlepsze drogi i nalezy do czołówki w Polse.Praktycznie wszyscy jadacy rowerami jada przez Majdan K.I jeszcze jedno Majdan K powinien byc objety obwodnicą razem z Nowa D. Ale czy tak bedzie to nie wiem a tak relnie sama Deba nie bedzie miała jeszcze przez dlugie lata OBWODNICY.

  • Kto parkuje na dwóch miejscach – RKL !
   Kto wyprzedza na skrzyżowaniu – RKL !
   Kto wjechał pod pociąg w Jadachach – RKL !
   Kto szaleje na motocyklach po ul.Kwiatkowskiego – RKL !
   Kto ………..

  • 1.Majdan inwestuje w drogi bo…w nic innego nie ma co inwestowac pieniedzy. Czego nie rozumiecie…w co mozna inwestowac na wsi?tam nic nie ma to budują drogi bo nie mają na nic pomysłu. 2. Panstwo rkle jak wam tak ND nie pasuje to porzućcie w tym mieście prace i znajdźcie u siebie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here