Nowe oświetlenie wewnątrzosiedlowe pomiędzy ul. Mickiewicza i 1-ego Maja

18

Wreszcie! Mieszkańcy najstarszej części miasta doczekali się budowy oświetlenia wewnątrzosiedlowego przy budynkach wielorodzinnych położonych pomiędzy ulicami Mickiewicza i 1-ego Maja. 

Problem braku oświetlenia podwórek położonych w obrębie tych ulic był znany samorządowcom od wielu lat. Mieszkańcy cyklicznie zgłaszali do Urzędu Miasta potrzebę oświetlenia tego terenu, jednakże długo nie mogli doczekać się realizacji tego zadania. Dopiero wybrany w 2018 roku samorząd, w ramach uchwały budżetowej skierował te inwestycję do realizacji.

Jestem przekonany, że inwestycja ta przysłuży się zarówno seniorom jak i młodym małżeństwom, oraz zwiększy poczucie porządku i bezpieczeństwa na tym terenie – mówi radny Paweł Grzęda, który budowę lamp zawarł w swoim programie wyborczym. – Dotrzymujemy słowa.  – dodaje.

18 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze. Cieszę się również, że zlikwidowano ten głupi zakaz parkowania na Mickiewicza. Niektóre dewotki nie znające się na znakach dalej drą japę, że nie wolno parkować, ale z czasem im przejdzie. Ze względu na dwie emerytki setka mieszkańców nie miała gdzie parkować. Na szczęście to się już skończyło.

    • Mistrzu, to nie jest lotnisko ani autostrada. Rozłożenie jest właściwe o czym się przekonasz jak zostaną włączone.

    • Tylko po co kilka lat temu robiono tam gmina robiła rewitalizacje zieleni jak już wtedy było wiadomo, że tam powinien być parking. To teraz parkujemy na zrewitalizowanym (przez Gminę) trawniku. Tak to nasze władze myślą „do przodu”!.

  2. Za mało tych lamp citymanie , a co trzecia nie świeci. Takie lampeczki co 40 metrów to można sobie na działce ustawić a nie na osiedlu. Taka jest prawda:) poza tym nie ma oświetlenia przy śmietnikach o których była mowa.

  3. Świeciły jeden wieczór i to tyle.. dzwoniłem do UM zapytać kiedy będą działać to nikt mi nie jest w stanie odpowiedzieć dlaczego one nie świecą do tej pory.. a poza tym przydało by się żeby coś tez świeciło w druga stronę na plac zabaw i krzaki koło śmietnika gdzie menele i zdemoralizowani gówniarze maja raj do chlania wieczorami! Ale co to kogo obchodzi…

    • Wojt zaprojektowal BUBEL,wykonawca z Jezowego wykonal BUBEL,a BUBEL albo dziala albo nie i jako BUBEL stoi sobie i kawki po nim sraja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here