Osiedle Leśne w budowie. Pierwszy blok pnie się w górę!

5

Przy ulicy Leśnej w Nowej Dębie pnie się w górę pierwszy z bloków jakie powstaną na terenie dawnego przedszkola. Na początku przyszłego roku ruszy budowa drugiego bloku.  Inwestycje realizowane są w systemie deweloperskim.

Planowana data zakończenia budowy pierwszego bloku i oddania mieszkań to wrzesień 2018 rok. Inwestorem i wykonawcą generalnym jest nowodębska spółka Begg. Dotychczas teren ten nie był zagospodarowany.
Powstający blok będzie posiadał jedną klatkę schodową i będzie liczył 19 mieszkań o powierzchni od 46 do 103 m2. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon oraz piwnicę. W budynku będzie też winda co znacząco zwiększy komfort życia osobom starszym, rodzinom z małymi dziećmi oraz niepełnosprawnym. Cena za 1m2 wynosi od 3500 zł/1m2. Jak mówi Paweł Grzęda, prezes Begg sp. Z o. o. , stan zakończenia lokali zależy od indywidulanych uzgodnień i życzeń nabywców.

Szczegółowe informacje na temat lokali można uzyskać w biurze sprzedaży na ul. Jasnej 7 lub pod numerem telefonu 15 846 40 43

5 KOMENTARZE

    • Kompas podpowiada:

      2017-10-20 – Projektowanie zakończone
      Sytuacja nie uległa zmianie, Miasto oczekuje na podpisanie stosownych umów z BGK w sprawie finansowania inwestycji, nie wiadomo kiedy to może nastąpić.

  1. Ale na tej działce zgodnie z planami mają powstać 2 budynki mieszkania plus – z finansowania przez UMiGM Nowa Dęba (rozpoczęcie IV kwartał 2018), Odnośnie obiektów po dawnej kotłowni zgodnie z kompasem inwestycji – rozpoczęcie budowy II kwartał 2018)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here