Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Nowej Dębie

11

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwiedził Nową Dębę. W miniony poniedziałek spotkał się z samorządowcami z regionu, przedstawicielami instytucji publicznych, oraz sympatykami działającej w ramach Zjednoczonej Prawicy Solidarnej Polski.

Spotkanie odbyło się w sali kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie. Miało ono charakter zamknięty. Ministrowi Ziobrze towarzyszył wiceminister Marcin Warchoł.  Wizyta odbyła się bez konferencji prasowej.

Dziękuję Panu Ministrowi za wizytę oraz samorządowcom za Wasze zaangażowanie w działalność obywatelską i aktywność w terenie, która służy naszym małym społecznościom. Tak liczna Wasza obecność jest dowodem na to, że Solidarna Polska to wspólnota zabiegająca o sprawy ludzi i dobro naszego kraju– napisał po spotkaniu Marcin Warchoł na swoim Facebooku.

11 KOMENTARZE

  1. Jest polecenie dla służb Orlen, aby na stacjach benzynowych dostosowały wyświetlacze z cenami do czterech cyfr....

    A pis mówił ze inflacja spada…

  2. „sympatykami działającej w ramach Zjednoczonej Prawicy Solidarnej Polski.” to są jeszcze tacy? Ziobro zaskoczenia.

  3. A czemu Pan Ziobro odbył wizytę tak po cichu , Nikt nic nie wiedział i piszecie o tym po fakcie . Czyzby Pan Ziobro bał sie protestów ???

  4. Minister sprawiedliwości boi się sprawiedliwości ??? Przecież my tu w Nowej Debie sądu nie mamy więc byśmy go nie sądzili . Panie ministrze , na przyszłośc Pan się zapowiedz z wizyta a nie tak po kryjomu , pod osłona nocy Pan wpada . Chetnie dla Pana i Pana Warchoła przygotuje sie w prezencie troche jajek , trochę pomidorów . Pan Warchoł to pewno i jabłka lubi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here