Program uroczystości Narodowego Święta Niepodległości

31

31 KOMENTARZE

  • …Parafie nie są od tego aby przyjmować niechcianych gości, ale aby utrzymywać kościół katolicki… Dowiedziała się Ochojska na fejsie, na swój pomysł umieszczenia po jednej rodzinie tych migrantów w każdej parafii….

 1. Haaa haaa ” ognisko patriotyzmu” – rozszumiały się wierzby płaczące będą nucić ??? Kto to wymyśla??? Gratulacje bo jak co roku na smutno!!!

  • Dzisiaj patriotyzm nie ma nic wspólnego z dawnym poświęceniem się dla narodu. Wszystko to podszyte jest grubymi nićmi z KK i średniowiecznym myśleniem bez jakiegokolwiek przyszłościowego myślenia. KK to zło.

  • Na szczęście żyjemy pod dobrym rządem prawa, i nie musisz brać udziału w tej uroczystości. Zamilcz więc.

  • Interpunkcja świadczy o słabym wykształceniu, jak to skomentować? A historię Polski znasz, czy tylko z TVN?

 2. Od dawna wiedziałem, że Dęba to osiedle komuchów. Cała Nowa oczywiście. Ilu z Was było chociażby raz na Marszu w Warszawie? Ilu z was wywiesza flagę biało czerwoną podczas tego święta? Ilu z was…

  • A to źle być komuchem? Mówię o byciu prawdziwym komuchem, jak za PRLu. Którzy nie są powiązani w żaden sposób kościołem. To o czym piszesz to nie są komuchy, tylko katole którzy celebrują w ten sposób swoją przynależność do kościoła. A te uroczystości to takie naleciałości z PRL-u mocno zakorzenione w człowieku. Jak widać. Gdyby więcej było takich starych komuchów to dziś może by PiS nie rządził.

  • Właśnie sie odezwał Mieszkaniec, a właściwie mieszaniec. Tak jak u kundli. Wybrzmiał w nim 'katolicki głos w twoim domu’, przepełniony miłością do bliźniego…

  • Do łapówkarza
   Ja nie jestem fanatykiem KK, ale pamiętaj komuchu, że gdyby nie kościół, mówilibyśmy dzisiaj po niemiecku albo po rosyjsku. Jakbyś był z tych stron, wiedziałbyś, że twoi przodkowie mają w parafiach świadectwa urodzenia, chrztu. Urzędy zanim zaczęły prowadzić dokumentację skorzystały z tych właśnie danych.

  • Nie potrzeba tam jechać aby zobaczyć jak „radośnie” świętuję sie to święto w wykonaniu narodowców, nacjonalistów i zwykłych chuliganów w państwie bezprawia. Jak to jest że polskie sądy nie wydają zgody na przemarsz a mimo to marsz ma sie odbyć ?

  • Do senot. Brawo popieram w całości. Ci warszawscy ( i nie tylko) pseudopatrioci mogliby „świętować” na granicy z Białorusią. Może by „pomogli” temu nierządowi rozwiązać problem z uchodźcami. Przecież tak się rwią pokazać swoją „polskość”.

  • „Od dawna wiedziałem, że Dęba to osiedle komuchów. Cała Nowa oczywiście. Ilu z Was było chociażby raz na Marszu w Warszawie? Ilu z was wywiesza flagę biało czerwoną podczas tego święta? Ilu z was…”

   A to jest gdziekolwiek zapisany obowiązek uczestniczenia na małszu we wałszawie przynajmniej raz w życiu? Uczestnictwo w tym spędzie decyduje o tym kto jest Polakiem, a kto nim nie jest? Wywieszanie flagi za oknem? A po co skoro zarządca budynku robi to sam z siebie? I wszystkie klatki świecą flagami. Hmmm? Jeszcze trzeba bardziej pokazać, że jest się prawdziwym Polakiem? xDDDDDDDDDDD Od bełkotu wszelkiej maści Ci się w dyńce zlasowało do końca i nie ogarniasz, gdzie jest sufit, a gdzie podłoga, ale ludzi chcesz oceniać. Śmieszne.

   „Ja nie jestem fanatykiem KK, ale pamiętaj komuchu, że gdyby nie kościół, mówilibyśmy dzisiaj po niemiecku albo po rosyjsku. Jakbyś był z tych stron, wiedziałbyś, że twoi przodkowie mają w parafiach świadectwa urodzenia, chrztu. Urzędy zanim zaczęły prowadzić dokumentację skorzystały z tych właśnie danych”.

   Ja jestem człowiekiem myślącym i po dziś dzień zastanawiam się dlaczego kościół nie uczył ludzi prostych łaciny. Dlaczego? Może ze względu na to, by nie kojarzył kolejnego najeźdźcy z uwagi na język? :)

   Hegel się nie mylił. Teza, antyteza, synteza. :)

   Teza – gdyby nie kościół to nie byłoby w ogóle Polski
   Antyteza – gdyby nie kościół to ludzie na tym terenie mówiliby po rosyjsku lub niemiecku
   Synteza – kościół kontroluje sporo, ludzie nie mówią ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani po łacinie i mają dość spory problem zdać maturę z języka polskiego :)

   Majstersztyk. Wmów ludziom, że gdyby nie „my” to „ich”, by nie było, gdzie „my” ciągle mają coś do powiedzenia, ale po łacinie mówić was nie nauczyli po dziś dzień. BENC.

   Robisz coś dla siebie czy tylko i wyłącznie na pokaz, by inni to widzieli? Hmmm? Nie wiem jakie masz Ty pojęcie i podejście do tych spraw, ale afiszowanie się czymś, nie oznacza wiary w to czy wyznawanie danych przekonań, więc te głodne kawałki zostaw dla siebie, panoćku :)

  • Jedź sobie sam do warszafki, do swojego boga Bąkiewicza i tam machaj sobie flagą i rozpalaj race. TAM JEST MIEJSCE DLA TAKICH JAK TY.

  • #KURTYNA. CZARNE CHMURY
   Robię to dla Polski i jej niepodległości, dla pamięci tych, którzy zginęli w obydwu wojnach światowych i tych, którzy zginęli z rąk SB (np Inka) aby bronić polskości. Ale to jest obce dla ciebie, wynocha z tego kraju do swoich mocodawców. Pytanie tylko do Niemiec, roSSji, czy izraela.

  • @Senacki koperciarz, ładnie się zaprezentowałeś i z przykrością muszę stwierdzić, że jesteś osobą chorą psychicznie. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz, nie wiesz jakie mam przekonania, w co wierzę, a w co nie, ale nie przeszkadza ci to mnie wyzywać od jakichś agentów :) To się nazywa mieć sprany łeb kompletnie.

   Polska i niepodległość? Gdzie i z której strony. Coś takiego od dawna nie istnieje. Rozejrzyj się. Korporacje, zagraniczni politycy, gdzie doszło do sytuacji, że Polak praktycznie nic w Polsce nie znaczy, a ty jeszcze śmiesz kogoś wyzywać :) Brawo, chory na głowę fanatyku.

   Niestety, ale muszę cię zmartwić :) Nigdzie się nie ruszam :) Nie ty o tym decydujesz, panie „ważny”.

 3. Do łapówkarza
  A co ma z tym wspólnego Polska biał-oczerwona flaga i uczczenie niepodległości? Co wy komuchy zrobiliście? Masz problem do katoli? To sobie odmroź uszy na złość babci.

  • Waszym nastawieniem do uni i do szeroko pojętej demokracji, jesteście o krok aby Putinowi robić lache. Pokazuje to wasz rząd i wy na swoich pochodach, tak bardzo nienawidzicie swojej niedawnej przeszłości że sami ją świętujecie na własnych nie zawsze słusznych zasadach.

  • Wrócili patryoci z warszafki i zaraz bedo się rozpisywać jak to pięknie palili niemiecką flagę i pluli na tęczową. To był pokaz upadku polskiej spółdzielczości i pokazuje jak społeczeństwo jest podzielone.

 4. Chłopaki jeszcze śpią, nad ranem zmęczeni z Warszawy wrócili. Niech pojedzą, popiją, pieska na spacerze poholują.
  Jak wasz tam no ten Bąkiewicz? Spisał się, coś wspominał że będziecie krużganek oświaty nosić czy co? Podobno byliście w Empiku, kupić nowa płytę Sławomira i Bayer Full? To prawda? Boszeee. Aż w majty się posikałam jak to usłyszałam. Jesteście dumni w wiarę waszej słusznej partii rządzonej z Żoliborza, zazdroszczę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here