W Jadachach budowana jest nowa szatnia xvideo

10

W miejscowości Jadachy na terenie gminy Nowa Dęba prowadzona jest długo wyczekiwana inwestycja. Przy boisku sportowym budowany jest nowy budynek, który będzie służył między innymi klubowi sportowemu. Część prac została już wykonana a w 2022 roku inwestycja ma zostać zakończona. Jaka jest wartość całego projektu? Zapraszamy do obejrzenia.


Materiał dzięki uprzejmości iTV Wisła

10 KOMENTARZE

 1. A nie można by było zwołać miejscowych chłopaków, wielu jakiś fach w rękach ma i wybudować tego jak kiedyś kościoły w ND ? Potem jakiś dziękczynny festyn.
  Na pewno „parę” tysiączków mniej by ta inwestycja kosztowała.

  • To nie lata 90te… Musi być przetarg, faktura itd. Poza tym jak ktoś teraz ma fach w rękach to nie robi za „dziękczynny festyn”…

 2. Żaden szanujący się budowlaniec nie zostawia takiego czegoś na zimę. Co tu oglądać Panie Ostapko, marnotrawstwo publicznych środków ?! Ewidentny i namacalny brak nadzoru i kontroli, który wkrótce zaprocentuje remontem. Ale co to kogo obchodzi, ważniejsze kadzidło i kropidło z antyszczepionkowym frontem jedności narodu przy stałej statystyce 700-800.

  • Pisiory kolejny kościół budują. Będzie jak z kapilcą Łagockiego. Najpierw szatnia a później nagle krzyżyk.

   Jak tu się nie napić?

 3. Anonim. Co boli cie ze cos sie dzieje w jadachach zal ci dupsko ściska podlosc ludzka niezna granic a nastepnym razem jak mowisz o niby pijakach to zobacz najpierw co masz pod dachaem i na swoim podwórku i sie zastanow co piszesz bez pozdrowień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here