Przetarg na dokumentację dla budowy obwodnicy Nowej Dęby został unieważniony!

28

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – oddział w Rzeszowie, podjęła decyzję o unieważnieniu postępowania przetargowego na wykonanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Nowej Dęby w ciągu DK9.

Przetarg swoim zakresem obejmował wykonanie Studium korytarzowego (SK), Studium-techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) oraz materiałów do wniosku o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych (DŚU).

Jakie są powody unieważnienia przetargu? – W związku z tym, że kwota z najkorzystniejszej oferty przewyższa tą, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie przetargowe zostało unieważnione. Najkorzystniejsza oferta, złożona przez firmę Multiconsult Polska, opiewała na kwotę 3 607 024,20 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia założonej kwoty, tj. 1 863 763,65 zł, do wartości oferty najkorzystniejszej. Aktualnie przygotowujemy materiały do ponownego ogłoszenia przetargu, które planowane jest w lutym – informują służby prasowe GDDKiA

28 KOMENTARZE

  • Taki sobie wychowali elektorat idiotów. Liczą się słowa, a nie czyny. Lubią szamać kiełbaskę z powietrza.

  • Zgadzam się! Mało kto wie, że jeśli powstanie obwodnica to dk9 finalnie stanie się drogą gminną. Koszty jej utrzymania, remontów, oświetlenia, odśnieżania, malowania itd spadną na budżet gminy. Kolejne dwa miliony rocznie w plecy.

 1. A tak z innej beczki – nie chwalimy się wkładem „naszego” ministra W. w projekt dotyczący braku możliwości odmowy przyjęcia mandatu?

  • Daj spokój – pan W to wazelina Ziobry – pionek jak mrówek w mrowisku – bierze kasę za tłumaczenie matołka Koziołka z szalonych pomysłów – sam sobie wypada z rękawa – przestał wierzyć w to co mówi! Tragiczna postać będąca wzorem dla marionetki…. lubudubu niech żyje nam prezes klubu… Wola Boska

 2. Może czas wykorzystać pieniądze zaoszczędzone na likwidacji straży miejskiej? Przecież to kilkaset tysięcy złotych. Gdzie są te oszczędności? Na co zostały wydane?

  • Na Diety Zapewne bo cisza jest NA inicjatywy przewodniczącego to NIE Chyba że na zakaz zatrzymywania się na ul. Leśnej po prawej stronie .

 3. Będziemy widzieć obwodnicę tak samo jak mamy czynny komisariat 24/24 PiSiorki lubią dużo obiecywać ważne żeby durny elektorat w nie uwierzył i zapi…… za miskę ryżu

 4. Już mieszkanie Plus ogarnęliśmy w ND , to teraz obwodnica jest na topie i tak kilka lat będziecie czuć zapach tej kiełbasy wyborczej. I o to chodzi , ciemny lud wszystko kupi jak mawia prezes TVP Kurski. Żal mi tylko ludzi bo niektórzy naprawdę niezdrowo się nakręcają niezależnie z jakiej są opcji politycznej. Łykają wszystko , dwa mundury dla strażaków , pieniądze dla szpitala itp. Skądinąd Państwo ma te wydatki gwarantować a nie podsyła nam tu „p…osłów” którzy brylują w lokalnych mediach licząc na to że ktoś niekumaty kiedyś na niego zagłosuje.

 5. No i obwodnica odjechała w PiS-du….. Jak i inne wielkie programy-obiecanki…. Ale i tak pójdą dalej glosować na tych…. (dopiszcie sobie )

 6. ZAPOWIADALIŚCIE WYNIEŚĆ PRZYCHODNIĘ ZDROWIA Z BUDYNKU MIESZKALNEGO PRZY JANA PAWŁA II NR 4, A DO KOŃCA KADENCJI POZOSTAŁO JUŻ NIECAŁE 3 LATA!

  DAJCIE SPOKÓJ Z WIELKIMI OBWODNICAMI, PRZYCHODNIA DO BUDOWY CZEKA, CZAS UCIEKA

  MOŻE POWIAT COŚ ZROBI Z BUDYNKIEM REHABILITACJI?

 7. MOŻE KTOŚ BY TU PIS POCHWALIŁ za mieszkania+, samochody elektryczne, obwodnice, mosty, lotniska, promy, przekopy, szczepienia, służbę zdrowia i atak na kobiety w pandemii… można by długo wymieniać. Ktoś coś?

 8. Zaprzyjaźniony poseł sam zaprojektuje obwodnice a i od siebie dorysują coś nasi radni bezradni którzy coraz bardziej kojarzą się z butą, chamstwem i arogancją niż ze skutecznym zarządzaniem

 9. Ale tu się naleciało przeciwników rządu.Wam by pasowało żeby PO wróciło do władzy to byście mieli obwodnicę zapiepszali byście za 3 zł na godzinę i oglądali TVN słysząc że pieniędzy nie ma i nie będzie.Tyle co ten rząd zrobił dla ludzi nie zrobił żaden inny i zastanówcie się czy chcecie powrotu PO.Ludzie mają krótka pamięć ale kiedyś co niektóre dzieci biegały w nowych butach dzisiaj różnicy nie widać .

  • Może najpierw skończ szkołę podstawową abyś mógł tutaj wypisywać bez błędów swoje dywagacje w języku polskim… No i najlepiej gdyby było na temat i bez chaosu, bo to coś wypocił na klawiaturze to przypomina takiego małego psa, który zerwał się ze smyczy i jazgocze szczekając na każdego kogo zobaczy… Zgaduję że zaraz właśnie mi się odszczekniesz wypisując inwektywy na mój temat….

  • Opozycja totalna szuka durniow aby uzyskac 276 glosow , na razie ma dwa Budke i Trzaskowskiego

 10. Błażej ewidentnie 500+ zrylo Ci całkowicie beret ale to da się leczyć więc zamiast wypisywać takie bzdury weź się do roboty i płać uczciwie podatki a potem dyskutuj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here