Zboczeniec zaczepiał dziewczynki. Policja szuka świadków

16

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą śledztwo przeciwko 65-letniemu mężczyźnie, który usiłował doprowadzić małoletnią dziewczynkę do obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło 3 lipca 2020 r. po godz. 19, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że 65-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba, przebywając na terenie miasta Tarnobrzega, zaczepił dwie jadące rowerem dziewczynki.

W pewnym momencie mężczyzna jednej z dziewczynek zaproponował stosunek płciowy, za który oferował pieniądze. Małoletnia na te słowa pospiesznie odeszła szukając pomocy u przypadkowo napotkanej kobiety.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, a w szczególności starszą kobietę, do której o pomoc zwróciła się jedna z małoletnich dziewczynek, prosi się o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr 226, tel. 47 825 34 25 lub z dyżurnym jednostki nr tel. 47 825 33 10.

16 KOMENTARZE

    • Zmyślenie czasami ma miejsce, ale zwykle dotyczy osób z bliskiego środowiska typu nauczyciel lub ktoś z rodziny i motywem zazwyczaj jest odegranie się za zbyt niskie stopnie czy inne historie. Sytuacja przedstawiona w newsie wskazuje na to, że to były dla siebie przypadkowe osoby, więc głupie żarty i zmyślenie mało prawdopodobne.

  1. Uważam że redaktor powinien inaczej sformować określenie tego przypadku,dzisiaj nie mówi się hitlerowcy tylko naziści,nie określa się przypadłość lgbt jako nie normalność tylko inną orientację seksualną,więc te wymieniony zbok powinien się nazywać nie zaradny życiowo starszy pan,będzie tak poprawnie.

  2. A ile dziewczynki miały lat??? bo jak w wieku Królowej Jadwigi która poślubiła Władysława Jagiełłę, to może facet jest maniakiem naszej spuścizny historycznej i czerpał wzory od najjaśniejszych koronowanych głów???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here