Rada powiatu tarnobrzeskiego uchwaliła budżet na rok 2019 xvideo

15
Fot. Źródło, Powiat tarnobrzeski, tarnobrzeski.pl

Na dzisiejszej sesji rady powiatu tarnobrzeskiego, samorządowcy przyjęli budżet na rok 2019. 

Planowane dochody budżetu Powiatu na 2019 rok wynoszą 40.350.269 zł. Planowane wydatki na 2019 rok wynoszą ogółem 39.830.831 zł., z tego: [democracy id=”4″]

 • wydatki bieżące wynoszą 37.358.746 zł
 • wydatki majątkowe wynoszą   2.472.085 zł

Projekt uchwały budżetowej zakłada nadwyżkę budżetową w wysokości 519.438 zł, która przeznaczona zostanie na spłatę kredytu skonsolidowanego. Planowane rozchody w kwocie 519.438 zł na 2019 rok wykorzystane zostaną na spłatę kredytu skonsolidowanego.  P

Planowane zadłużenie Powiatu na dzień 31 grudnia 2019 roku w wynosić będzie 9.271.200 zł, o ile nie zostanie zaciągnięty żaden kredyt. 

Przyjęta uchwała budżetowa została przyjęta na bazie ustaleń poczynionych przez poprzedni zarząd powiatu tarnobrzeskiego, dlatego też w ciągu roku należy spodziewać się zmian budżetu, zwłaszcza w zakresie zadań inwestycyjnych.

Po sesji samorządowcy i zaproszeni goście udali się na spotkanie noworoczne.

15 KOMENTARZE

 1. Co za dziadowski Powiat,tylko 9 milionow zadluzenia ,to nasza Gmina pod Wodza wiecznie panujacego jest dwa razy lepsza bo ma ponad 20 milionow dochodow w kasie

 2. Do dochodów wlicza się np. 500+ które dostają gminy, a nie powiaty. Wlicza się subwencje oświatowe i dotacje. Realnych dochodów gminy jest tyle co kot napłakał. Za to realnych długów… Szkoda gadać.

  • Aby zwiekszyc realne dochody Gminy nalezy,odciac Burmistrza od kredytow,podatek od nieruchomosci zwiekszyc o 50%, oplate wieczysta podniesc o 300%,zlikwidowac doplaty do wody smieci pradu i tp. wszyskim leniom i nierobom,za wystawione upomnienie oplate podniesc z 11,60 zl. do okolo 15-20zl. w drugiej kolejnosci sprzedac CHmielow wraz z Cyganami Powiatowi a poreby Wojtowi Majdanu, jezeli te zabiegi beda malo skuteczne z kazdego pokoju biurowego wywalic darmozjadow pozostwiajc po jednym Urzedniku ktory i tak bedzie mial malo do roboty a latajacych po korytarzach nie bedzie

 3. Ludzie z Nowej Dęby macie świetny basen, to plus,ale kto położył tak śliskie płytki przed wejściem – zabić się idzie. A jeżeli już to pogonić te panie to ścierania tej ślizgawki bo nie wypłacicie się z odszkodowań.

 4. To bardzo dobry pomysł, szczególnie oddział wewnętrzny nie powinien istnieć. Tak nieprzyjemnego i niekompetentnego personelu nie ma w promieniu 1000 km.

  • Tarnobrzeg ich przyjmnie z otwartymi ramionami i wpływy z podatku ok 1 milion /Piklinkton i inni/

 5. Należałoby się zastanowić co będzie jeśli Chmielów, Cygany a za nimi pójdą na pewno i Jadachy .odejdą. Oj ciężko będzie, ciężko.

  • Co ty Miky wedlug przyslowia Baba z wozu Koniom lzej, a do tego bez chodnika ich nikt nie przygarnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here