Ulica Grzybowa będzie oświetlona. Właśnie ruszył przetarg!

17
Źródło: Google Maps

Położona w osiedlu Poręby Dębskie ulica Grzybowa doczeka się budowy oświetlenia ulicznego. Gmina Nowa Dęba ogłosiła postępowanie przetargowe na wykonanie tego zadania. 

Będzie to około 200 metrów bieżących nowych linii wraz z sześcioma nowymi słupami oświetleniowymi – mówi radny Michał Chmielewski, z którego inicjatywy zadanie to znalazło się w miejskim budżecie. Potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty do dnia 27 maja 2021 roku do godziny 9:00. Otwarcie ofert nastąpi dwie godziny później. Z treścią specyfikacji istotnych warunków zamówienia można zapoznać się w Biuletynie Publicznym Miasta i Gminy Nowa Dęba.

17 KOMENTARZE

  1. Wspaniała wiadomość… a na Małej i Willowej jak było ciemno, tak i jest ciemno. Zanosi się, że będzie ciemno pomimo wieloletnich zapewnień p. Burmistrza i Radnych kilku kadencji. Szkoda, że panowie nie jesteście w stanie dotrzymać zawartych umów.

    • czyżby to był okręg radnego marka kopcia? chyba tak. jeśli ten radny woli się zajmować polityką razem z marianem i helką to przez to cierpi ulica mała i willowa. tam gdzie są poważni radni tam inwestycje idą. proponuję wybrać sobie wreszcie poważnego radnego albo przemówić temu do rozumu by przestał pajacować a zajął się wreszcie pracą. co do obietnic pana burmistrza to powiem tylko że kto wierzy w obietnice pana ordona ten sam sobie szkodzi.

    • Ja się swojego nazwiska nie wstydzę, a ty i owszem, bo raz się podpisujesz jako anonim, raz jako kmiotek.. Chociaż to drugie akurat może być prawdziwe. A rolą kmiotka jest rozrzucanie gnoju na polu…

    • Mietkowi nic nie wystaje , mietkowi z butow wydostaje sie smrod taki mocny jak narkoza dlatego majaczy

    • Anonim, ile ty qrwa masz tych nicków ? Sam sobie odpowiadasz pod zmienioną nazwą…. Tego nawet na psychiatryku nie ogarną…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here