WIEŚ WALCZY NA BANERY. ZASŁONILI ANTYPISOWSKĄ REKLAMĘ

104

W sołectwie Tarnowska Wola (gm. Nowa Dęba), tuż przy Drodze Krajowej nr 9 trwa polityczna wojna na banery. Na jednym z domów pojawiła się reklama wielkoformatowa z napisem „PiS = DROŻYZNA”. To wzbudziło szereg emocji wśród mieszkańców wsi. Część z nich postanowiła zasłonić reklamę własnym transparentem.

Hasło „PiS=DROŻYZNA” to kampania polityczna będąca elementem strategii Platformy Obywatelskiej. PO chce w ten sposób przekonać wyborców że to Prawo i Sprawiedliwość odpowiada za gwałtownie rosnące ceny, czyli zarówno za inflację, jak i drożyznę. W całym kraju pojawiły się bilbordy reklamowe promujące to hasło.

Jeden z nich zawisł na ścianie domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Tarnowska Wola, tuż przy krajowej dziewiątce. Reklama wzbudziła wiele kontrowersji wśród głosującej na Prawo i Sprawiedliwość wiosce. Warto przypomnieć, że w wyborach parlamentarnych które odbyły się w 2019 roku na PiS głosowało ponad 80% mieszkańców Tarnowskiej Woli.

Oburzeni mieszkańcy postanowili zrobić psikusa autorom antypisowskiej reklamy przysłaniając ją własnym banerem ulokowanym na nieruchomości położonej przed domem na którym zawisła reklama. W efekcie kierowcy poruszający się DK9 widzą napis o treści „PiS = I love Tarnowska Wola”.

O tym jak wygląda polityczna wojna na banery informują załączone niżej zdjęcia:

 

104 KOMENTARZE

 1. A kto niby jest odpowiedzialny za drożyznę w Polsce ?????? Cały czas mi się wydaje , że PiS nadal rządzi . Jak rzadziło PO to jeszcze przez 2-3 lata Sołtysowa mówiła „przez ostatnie osiem lat rządów ” i wszystko zwalała na rządy PO . A teraz co – na te wysokie ceny może mamy zwalić że to wina komuny ??? Przestańcie być już częścią sekty PiS i w końcu zacznijcie myśleć , bo myślenie nie boli

  • Przestańcie też być częścią sekty PO, od czasów Okrągłego stołu ciągle te same mordy w TV lub u władzy albo ich popleczniki i ta narracja albo ci albo tamci, tak leci już ponad 30 lat, ludzie to już było, ile razy można głosować ciągle na tych samych, zagłosujcie na tych co nic nie obiecują co nie mają poparcia, im dajcie szansę

 2. To jest akcja zrobiona przez proboszcza. Wszyscy normalni widzą ze PiS rządzi od 8 lat a inflacja galopuje jak nigdy. Ciekawe jakie 80%? Chyba te dziadki które siedzą w kościele oglądają tvp1 i tv trwam.

 3. Po pierwsze nie PiS tylko zjednoczona pracownica (Ziobro , kolega Warchlaczek ,Kaleta , totalne dno Kowalski i inni czlonkowie tej organizazji przestepczej ). Wladza do zmiany i od razu rozliczac zadluzanie kraju i obsadzania debilami waznych posad…..ale w sumie to samo sie dzieje u nas w Debie …..

 4. Dziennikarz to nie wazeliniarz. Winien sprawdzać, szukać, dociekać i podawać prawdę, a nie wazelinę czy kit. .Trzeba patrzyć na ręce władzy i tępić nadużycia. jak jest ciekawy sygnał – sprawdzić!

 5. Dziadki uważają ze jak rządzi pis to za drożyznę odpowiadają skąpi przedsiębiorcy. Nic tego nie zmieni.

 6. Rząd premiera Eduarda Hegera (Słowacja) jednogłośnie zdecydował na posiedzeniu w piątek o przekazaniu na Ukrainę 13 samolotów MIG-29, które w 2022 r. zostały wycofane z eksploatacji przez słowackie siły zbrojne. Rekompensata 900mil a Pisiorki przekażą 30 samolotów za darmo łaczny koszt ,,oficjalnie ,, poniesiony przez Polskę to 40miliardow !!!! PIS =GRABIEŻ!!!

  • rozbrajania i zadłużania Polski ciąg dalszy. Nie mówiąc o wpychaniu Polski do nie naszej wojny!

 7. Co drugi dzień pewno oglądasz na zdjęciach jak schabowy wygląda i wspominasz . A na pomidory i paprykę to nawet na obrazkach cię nie stać

 8. Zasłonięty baner to prawda PiS = drożyzna. Nigdy nie było tak drogo. Pis niech nie zwala na innych bo to oni rządzą i oni odpowiadają za takie cenny i bajzer jaki jest w kraju. Myślą że jak będą zadłużać polskie aby dawać kolejne 13 i 14 emerytury to wygrają. Bardzo się zdziwią na tych wyborach. Takiego nepotyzm nigdy nie było. Ba… nawet o cenie ropy czy benzyny nie chce wspominać.

  • przecież PO teraz „oferuje” większe rozdawnictwo niż PIS obecnie prowadzi. Chcą dać kredyt na 0% oraz dopłatę nań na własny dom… ciekawe kto za to zapłaci, bo na pewno nie bank :> a o 500+ (za którym na początku byli przeciw) obecnie mówią, że to dobre rozwiązanie i będą chcieli je jeszcze podwyższyć.

   Także polecam nie wybierać żadnej partii, która chce rozdawać nie swoje pieniądze, bo po pierwsze żadna partia ich własnych nie ma, a po drugie takie rozdawnictwo prowadzi do wzrostu infalcji i zadłużenia kraju.

  • Do znawcy od kredytów czyli teraz jest zajeb…… jak ludzie płacą kredyt 200%???????? Ze spłacają 500 zł kapitału i 1500 odsetek i łacznie 2000 zł wychodzi to jest zajeb…..???? Na razie to My płacimy i to ciężkie pieniądze.

 9. Na taki baner umieszczony w pobliżu drogi i przy granicy sąsiada trwale zamocowany w gruncie potrzebne jest pozwolenie od starosty. Wystarczy zgłosić samowolę budowlaną i baner zniknie a właściciel dostanie grzywnę….

  • Trzeba to zgłosić. Ten artykuł jest przydatny dla właściciela posesji przed którym ten baner umieszczono.

 10. PO, PIS, SLD, PSL = banda czworga. Te partie różnie mówią ale tak samo niszczą Polskę, jedni na korzyść Niemiec i Francji, a drudzy na korzyść USA i Izraela, a kolejni na korzyść Chin i Rosji. Dlaczego jedna z amerykańskich baz wojskowych jest akurat tam gdzie są złoża litu – po to również powstał przekop na mierzei. Przypadek? Nie sądzę. Wy się dale kłóćcie kto lepszy , a oni niezależnie od nazwy sprzedadzą was i wasz kraj.

  • Hamerykańce pilnują swojego, a politykersi tłuszczy będą wciskać kit, że USA to partner Polski :) No i tak to się kręci. Ameryka pilnuje swojego interesu, swoich złóż, a idioci wierzą w tanie bajeczki o pomocy i wspólnej pracy :)

  • A duda dalej testuje polski sprzęt do wykrywania kowida, a każdy jeździ polską elektryczną Azerą

   Bo Polaczkom trzeba pokazać że na tym złożu litu można zarobić i rozwijać kraj. Bo przecież nasi są za głupi na takie ynteresy. Jak nie przejmą Amerykanie to przejmą ruskie. Agentów w Polsce nie brakuje.

 11. Oczywiście jeśli coś jest przeciwko PiS i mówi prawdę to trzeba to ukryć / zniszczyć. Tak samo jest w tym przypadku. Podziwam, właściciela tego domu że pozwolił na zawieszenie baneru PiS to drożyzna. Tak to teraz wygląda. Inflacja jest niebotycznie wysoka. O NBP szkoda mówić bo obecne ich decyzję i działania nie będę komentować. O Orlenie można powiedzieć to samo. Właściciel tego domu powinien zgłosić samowolę budowlaną wówczas baner zniknie.

  • Chyba drożyznę dalo. Ktoś dał 500 zł a pozniej zabiera 900 zł. Wystarczy pomyśleć a nie naiwnie słuchać tvp 1.

  • PiS dąło pieniądze? Jakie pieniądze? Żaden polityk nigdy nikomu nic nie dał, a zwłaszcza obywatelowi. Co, ze swoich kieszeń coś dali?

  • Przecież wyraźnie posłowie PiS mówią w mediach że to oni dali ludziom pieniądze w postaci 500+, trzynastej i czternastej emerytury i wiele innych

   Tusk nigdy nie dał ludziom ani złotówki… No więc kto dba o ludzi ?

  • Pis Ci dal? Ty debilu chyba z Twoich i naszych podatków!!! Za to teraz płać i płacz że drogo

 12. Panowie Szlachta, mistrzowie polityki. JEST 5.53, SUPER JASNO, a na mieście ŚWIECĄ WSZYSTKIE LATARNIE

  To po ci gasicie po północy ludziom przy domach? Żeby złodziei zaprosić?

 13. Nie jestem za PO ale to kto, jest według tych przeciwników baneru, odpowiedzialny za drożyznę i o kredytach wywalonych w kosmos nie wspominając? Putin? – Obajtek kupował od niego ropę tańszą o 40% od amerykańskiej a ciął aż miło – z resztą dalej Danielek wasze Tedeiki goli :), Niemcy? – u nich większość spożywki tańsza niż w Polsce. Ale głosujcie dalej na geriatrę drukującego pieniądze, dzięki temu jesteście bogatsi prawda?

  • PiS to złodzieje. Chyba już każdy myślący człowiek to wie. Kościół to mafia pedofilsko zlodziejska to również każdy średnio ogarnięty człeczyna wykuma. Rączka rączkę myje.
   Proboszcz zapewni PiSiorom wyborców (odpowiednio szczując ludzi na siebie z ambony). A Pisiorki pedofilom zapewnią pieniążki, majątki ziemskie i dzieciaczki do…
   A no koniec dowcip:
   Policjant zatrzymuje kierowcę, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość w ternie zabudownaym.
   Policjant: Prawo jazdy proszę.
   Kierowca: Nie mam.
   Policjant: To będzie wysoki mandat.
   Kierowca: Ale ja mam zdjęcie jana pawła!
   Policjant: Przepraszam, proszę jechać.
   Polska. A jeszcze nie dawno to był taki fajny kraj…

 14. Wara od nich , bo co ??? Zabijesz tak jak Adamowicza zabili ? Tylko tak umiecie swoje racje przedstawiać ? PiS dało pieniądze ? Swoje pieniądze ? Skąd niby ma te pieniądze ? To są NASZE pieniądze które płacimy w podatkach i to sobie raz na zawsze zapamiętaj i ktoś kto uczciwie paracuje nie życzy sobie żeby te pieniądze były wydawane na darmozjadów lub rozdawane po znajomych w ramach jakiś lewych dotacji , Jakiś nagród . Ja idąc do pracy wiem za ile będę pracował i tego oczekuję i nie mówię , że mi się jakieś nagrody należały . Więc polityk jak idzie do polityki wie za ile idzie a jak mu mało to niech się tam nie pcha i nie oczekuje nagród . Bo pózniej przychodzi taki jeden z taką jedną do polityki i ona mówi – a nam się te nagrody należały . A prawda jest taka ,że dopiero jak umrzesz to się należysz

 15. Zdjęcia odzwierciedlają cały PiS, Jak się pogląd innych nie podoba to czymś przysłonić. Szkoda mi tylko tych osób zaangażowanych w rozłożenie banneru „Tarnowska Wola”. Że nie rozumieją czym jest demokracja i dają się manipulować. Dlaczego nie rozwiesili baneru „PiS= dobrobyt”.
  DRAMAT

 16. Ludzie – pomożecie ? POMOŻEMY !!! Będziecie głosować na naszego naczelnika ? BĘDZIEMY !!! Czy uważacie , że co prezes powie to święta prawda ? Tak uważamy !!! To więc szanujcie prezesa swego , bo możecie mieć Donalda za premiera swego . A wtedy drożyzna was opuści , i już nie będziecie mieć tych rekordowych waloryzacji emerytur

  • Nie jestem za PiS, bo wylansował się na ogromnym kłamstwie ale to w co oni grają to żadna partia lewicy i centrum żadna partia postSLDowska nie potrafi. Mają elektorat który zasłania się i wielbi jpII i KK a tego elektoratu jest ogrom. Starsze osoby przeważnie mało wykształcone małych miasteczek, żadnych wiosek. I co? Ano to że jednak gdy rolnicza partia rządzi jak swego czasu PSL to były wielkie zadymy. Każdy chciał swoje. A tu patrz, partia która nawet nie wspomina o rolnikach jak PSL czy SLD i jak teraz im jest dobrze

 17. Divide et impera jak zwykle ma się dobrze.

  Król jest nagi. Fakty widać jak na dłoni i nie da się ich niczym zakryć.

 18. Mam nadzieję że kiedy ja już będę w łóżeczku pod kołderką, to one w nocy wyjdą i zdejmą ten zasłaniający szyld, a poranne swędzenie będzie tylko wspomnieniem.

 19. Idz Jasiu grzecznie spać , a jutro rano szyldu już nie będzie . No chyba , że ksiądz wystawi gwardię ochrony szyldu

 20. Nie ma to jak ukryć prawdę , takie są właśnie rządy PiSu, to rząd dupereli , potrafi w kilka godzin przegłosować pierdołowate ustawy np. O telewizji, o papieżu, o obronie wybranych uchodźców, a jak trzeba zrobić coś poważnego i potrzebnego typu kpo, invitro itd to zwalają winę na innych. Po 8 latach mam wrażenie że w Polsce nie rządzi PiS tylko Tusk, Unia i Putin , bo przecież wszystko co się dzieje w kraju to ich wina a rząd jest bezradny …. otwórzcie oczy niewolnicy dodatków.

 21. Brawo Grazka , piszesz w punkt . Kurka wodna , na wsiach , rolnikom nie jest dobrze ale straszą ich że jak Donald dojdzie do władzy to Putin wkroczy do nich na wieś , 500plus , 13 , 14 im pozabiera , rekordowej waloryzacji nie da i jeszcze euro wprowadzi . I ludzie na wsi się tego boją

 22. miłosc do pisu już tak sprała głowy elektoratowi że to juz osiąga jakieś mityczne apogeum jak hitlerjugend – normalnie myślący człowiek analizuje swój wybór i go pozniej ocenia – problem polega n amediach i to nawet tak jka ten portal piorący głowy

  • Ta milosc do PIS przeklada sie na wynik i dlatego ma prawie 39% poparcia, a milosc do Po powoli spada wbrew zakleciom Tuska

 23. Ludzie przestańcie juz głosować na PiS, rozwalają cały ład w naszym kraju.W głowie się nie mieści jak kradną,zatrudniają swoich. Rzucają wam ochłapy a wyjak ten ciemny naród robicie co każą. Madakra jakąś.

 24. 123 lata rozbiorów, wojna bolszewicka w której ginęły całe klasy maturalne okupacja polski przez sowietów pan premier Tusk kocha PUTINA i MERKEL i co mało wam Polacy jeszcze jest szansa oderwać się o tych zaborców ze wschodu i zachodu skorzystajmy z tego by POLSKA była silna i bogata bo jest szansa w jakiej nie było nigdy bo zawsze byliśmy bici albo ze wschodu albo z zachodu. Ceny są jakie są a i tak można kupić za to co się zarabia więcej jak za rządów PO i PSL. Trzeba szerzej spojrzeć i ocenić czy jest coraz lepiej czy gorzej.Ale w sumie jest ……. niech każdy sam oceni.

  • Podaj konkretne przykłady :) W slogany wierzą tylko idioci bez szkoły, więc konkrety poproszę.

 25. Nikt nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi…ale tak to jest jak się czeka codziennie na „gotowe wiadomości” na TVP1, POLSAT lub TVN. Nikt nie wykona ŻADNEGO wysiłku, żeby prześledzić, dlaczego od ponad 30 lat rządzą Ci sami! Jest takie powiedzenie: „Nie ważne na kogo zagłosują ludzie, tylko kto liczy głosy…”. Dobranoc!

 26. Baner antyPiS świadczy o tym, że w Tarnowskej Woli są spore siły LGBT i że dzięki Tarnowskiej Woli może uda się odzyskać Nową Dębę.
  Wierzę, że zjednoczeni pod tenczową flagą pokonamy siły ciemności.
  Nie zwyciezy Konfederacja, ani PiS, zaskoczy Was czerwona siła ktora wyplywa ze zdrowej polskiej wsi.

 27. Ale czy ty wiesz jak debilnie będzie wyglądał ten tfój rozrzutnik jak go pomalujesz w tęczowe paski ?

 28. Przecież każdy wykształcony człowiek wie, że PiS to partia populistyczna i komunistyczna. Ciemnogród tarnowskiej woli głosuje na nich bo dostali 13,14 a to że płacą w groszku za chleb i po stawowe artykuły 5 razy więcej niż rok temu to nie zmienia ich myślenia. Ciemnota ciemnota ciemnota

 29. Poranek! Właśnie nie masz argumentów i piszesz brawo PiS.
  Brawo PiS że podwyzsza podatki że kroi Cie na kazdym kroku a Ty dziekujesz za to ?! Cebulandia nic więcej

 30. Nie tylko w Polsce jest drozyzna a tam nie ma PiS smieszne to jest przynajmniej dlamnie jak tak sie morzna dac zmanipulowac jedni tuskowi drudzy morawieckiemu jaja

 31. Anonim – mówisz , że ten baner to jeszcze jedno kłamstwo Tuska ? Według ciebie drożyzny w sklepach nie ma ? To ty jesteś jeszcze bardziej ślepy niż te kocięta . A co do inflacji na zachodzie to jest ale 6-8% a u nas dobija do 19% i to pomimo tego , że rząd wprowadzał różne akcje pomocowe a co najlepsze to jest to , że na tych akcjach to najlepiej wychodził rząd a nie my . Aninim , Ty się nadajesz tylko do tego żeby na ślepo nadal lizać dupy pisowcom . Ja uwazam , że PiS jest złem i PO było złe , mogę powiedzieć co PiS robi żle i co PO robiło żle , mogę też powiedzieć co PiS robi dobrze i co PO robiło dobrze . A Ty tylko byś tą dupę PiS-owi lizał i co by PiS nie zrobiło to jest dobrze a wszystko inne co nawet PiS żle robi to wina Tuska . Zacznij w końcu myśleć tą swoją mózgownicą albo idz skonsultować to z lekarzem

 32. W przyszłym roku będzie można w końcu kupić ten Polski elektryczny samochód montowany w górach Izerskich o którym to wspominał rzecznik prasowy PiS . Ha ha ha – Niech podadzą adres salonu w którym będą sprzedawać te auta Ha ha ha . Bedziemy je widzieć tak samo jak te mieszkania plus w Nowej Debie Ha ha ha . To jest piękny program PiS i jeszcze piękniejsze jego wykonanie

 33. A ile banerów z kłamstwami w całej Polsce powiesił rząd ??????? Ja rozumiem , że ktoś sobie wiesza jakiś baner , jeden baner jest z prawdziwymi iinformacjami , drugi z kłamstwami . Ale najgorsze w życiu to być takim dupolizem i jak się zobaczy taki baner to komuś w dupsko wchodzić i baner zasłaniać . Człowieku , Ty już nigdy z tej dupy nie wyjdziesz

 34. Miro – ciekawe kto i za co płaci ci te 30 zł Ha ha ha ha ha . Patrzcie jaki ma Miro teraz dobrobyt , za PO zarabiał 5zł brutto na miesiąc a teraz 30 zł netto za godzinę Ha ha ha ha ha .

 35. Dobrze , że Ty byłeś . Poczytaj statystyki o inflacji za rządów PO i PiS , poczytaj o podatkach za PO i PiS , poczytaj o służbie zdrowia za PO i PiS , poczytaj o edukacji za PO i PiS

 36. zdecydowanie ZGŁOSIĆ samowolkę z postawieniem baneru. Ukażą…. chociaż wątpię, bo MILICJA to też PISIORY – jeszcze się poklepią łajzy po plecach :D :D :D

 37. No i mamy wolność słowa i oddzielanie się Kościoła od polityki …
  Mamy Wspaniały Rząd Wybitnych fachowców…iii
  W Polsce Żyje się coraz lepiej …..

 38. pis to zło dno kłamcy okradaja kraj najgorszy rza partia wszystko podniesli ceny potatki sie ich nie słucha i sie im nie wierzy

  • PIS to dobra Partia, dbajaca o Ludzi , musi wygrac po raz trzeci aby Lobuza tuska nie dopuscic do zlobu my z Sopotu bedziemy glosowac na Kaczynskiego

 39. Bo na razie to zrobił zakupy na 120 miliardów długu, który będą spłacać nasze dzieci i wnuki…

 40. Ja jednak wybieram PIS. PO POgrazyla ludzi w bezrobociu i POteznej biedzie.Kto CI „co dobrego” udostepnia takie dane. Osobiscie mozesz nic nie brac od PIS wowczas Twoje zmartwienie o dzieci i wnuki bedzie male. POzdrawiam

 41. pisiorów będzie patologia walczenie broniła, bo przecież hajs dostają, tu 500+ tak trzynastka, pietnastka zaraz będzie dwudziestka….. Szkoda tylko że nasze pieniądze, bo nie wiem czy w polsce to już sami IDIOCI żyją ?
  Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd NIE MA ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY – czemu to tak trudno pojąć ?

 42. A ty będziesz na hulajnodze jezdzil bo cie nie będzie stać na samochód elektryczny i robaki wpierniczalbo ci ten donek tusek hytrusek tak będzie kazał . Platformerska łajzo

 43. anonim… rozumiem że Ty należysz do grupy daj mi 500+ na dziecko, pa kozę, trzynastkę, piętnaste trzydziestkę, bo mi się należy…. za pracę uczciwą się wziąć, a nie żerować wiecznie….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here