Zakłady Metalowe Dezamet z Gazelą Biznesu

3

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 11 marca br., Zakłady Metalowe „Dezamet” S.A. otrzymały certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego klubu Gazeli Biznesu za 2018 rok.  Nagrodę w imieniu firmy odebrał Prezes Zarządu Tomasz Wawrzkowicz.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. W rankingu brane są pod uwagę wyniki finansowe firmy za pełne trzy lata poprzedzające przyznanie nagrody.

Przyznanie Gazeli Biznesu to wyraz uznania za dynamiczne pozytywne zmiany, które zachodzą w naszej firmie. Systematyczne zwiększanie przychodów ze sprzedaży połączone z modernizacją firmy, przy jednoczesnym prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych powodują, że wysiłek podejmowany przez pracowników naszej firmy jest coraz częściej zauważany przez zewnętrznych ekspertów.

3 KOMENTARZE

  1. To jest gazela na miarę naszych możliwości. My ta gazela zamykamy usta niedowiarkom. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

  2. Tylko jeden szkopuł, że nagroda jest za osiągnięcia i działania poprzedniego prezesa. Za obecnego niestety zamiast gazeli byłaby nasza szkapa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here