Zaproszenie na 61. sesje Rady Miejskiej

18

Przewodniczący Rady Miejskiej zawiadamia, że 61. sesja RM odbędzie się 27 października 2022 r. o godz. 9.00 w sali Samorządowego Ośrodka Kutury w Nowej Dębie ul. Żeromskiego 2.

Porządek sesji dostępny jest w linku poniżej;

https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/203922link otwiera się w nowym oknie

TRANSMISJA OBRAD NA ŻYWO:

 

18 KOMENTARZE

  • Przecież On nic Nie Ma na Siebie obecnie jeżdzi Hondą D . Jak by coś miał jak Będzie się Kłaniał w drzwiach kościoła . Kościelny również na rent a stare białe Megan stoi w Majdanie pod kościołem przeszło 6 miesięcy

 1. Fajną mamy radę taką dla mieszkańców Majdanu, będziemy płacić za żłobek ich dzieci a nasze będą płacić tam pełna kwotę w żłobku prywatnym.

  Najlepszy argument to ten w którym jest mowa o poważnych biznesach które w Dębie prowadzą osoby spoza gminy, placa podatki a ich dzieci nie dostaną bonu. Mamy w Dębie 4 firmy na krzyż jakie poważne biznesy?

  • Jakby nie obcy , z poza gminy to byście za Wisłę jeździli jabłka zrywać. Wymień jednego „rodowitego” Dębianina który zatrudnia choć kilku ludzi w swym biznesie …

 2. Człowieku tutaj zatrudnia Dezamet, Polpharma, Profund i jeszcze kilka firm że strefy reszta to jest nic. Nie założyli tego ani ludzie z Dęby ani z okolicy o czym ty chcesz tutaj rozmawiać bo nie za bardzo wiem? Ja pisałem o czymś innym, czytaj ze zrozumieniem i się do tego odnoś.

  To ty mi podaj te poważne firmy które założył ktoś z majdanu czy innej krzątki które płacą tu wielkie podatki i należy im się za to bon. Ile jest takich?

  • Majdan pokonał to upadłe miasteczko poziomem nauczania i to o kilka długości ( ale burmistrz uparcie twierdzi, że to wina matolectwa waszych dzieci , ha,ha,ha,ha ), a wyasfaltowane ulice w całej gminie nawet wstyd porównywać do tego co się w Dębie wyprawia .O okolicznych miejscowościach strach wspominać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here