Były prezydent Tarnobrzega opuścił więzienie

20

Witajcie ponownie po 203 dniach. Trochę więcej siwych włosów i kilkanaście kilogramów mniej ale daję radę – taki wpis pojawił się na Facebooku byłego prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Samorządowiec odsiadywał wyrok za przyjęcie łapówki.

Wpis został opatrzony zdjęciem z żoną i synem. W ciągu 15 godzin otrzymał 644 „lajków” czyli polubień, oraz 90 komentarzy. Internauci życzą Grzegorzowi Kiełbowi zdrowia, a nawet namawiają go startu w kolejnych wyborach samorządowych.

Grzegorz Kiełb został skazany za przyjęcie łapówki. Nigdy nie przyznał się do winy. Twierdził, że padł ofiarą intrygi i manipulacji służb specjalnych. Sąd skazał Kiełba na 16 miesięcy więzienia. Karę odbywał od grudnia 2019 roku, a na jej poczet wliczono okres tymczasowego aresztowania. Sąd w Krośnie przychylił się do wniosku Kiełba i podjął decyzję o przedterminowym zwolnieniu byłego samorządowca.

20 KOMENTARZE

  • Dokładnie. Biorąc łapówkę, ten kto daje kradnie jeszcze więcej bo zna więcej kradnących i koło się zatacza. A takie coś śmierdzi jak paserstwo. Słusznie skazany i nie pozdrawiam.

  • @Anonim 27 czerwca 2020 at 12:08
   Grzęda, to ten który uprzątnął ordonowskie gruzowisko, upiększające kościół od strony południowej. Czas na uporządkowanie drugiej strony; bo tam na śluby i komunie podjeżdżają ludzie z całej Polski.

 1. Nie powinien być zwolniony!!! Powinien odsiedzieć cały wyrok, a nawet być skazany na 5 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia przedterminowego!!! Nie popieram łapownictwa, a zatem ten człowiek powinien ponieść bardzo surową karę!!!!

 2. Jakby nie Grzęda to byśta dalej chodziły za stodołę tępe strzały.
  Pochwal się jak Ci firma hula zamiast zionąć jadem koniobijco jednen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here