Już we wrześniu polecimy z Jasionki do Oslo i na Luton w Londynie!!

25

We wrześniu Port Lotniczy w Jasionce otworzy się na kolejne nowe kierunki. Z naszego lotniska będzie można dotrzeć bezpośrednio do Oslo oraz na londyńskie lotnisko Luton. O nowych trasach informował dziś podczas konferencji prasowej prezes spółki Adam Hamryszczak.

Kolejne nowe propozycje WiZZ Aira, przewoźnika która od niedawna korzysta z podkarpackiego lotniska. W grudniu lądowała pierwsza maszyna z holenderskiego Eidhoven. We wrześniu lądować i startować będą kolejne. Bilety można już rezerwować za pośrednictwem internetu. Te najtańsze, promocyjne zaczynają się już od 89 zł.

To bardzo ważna informacja potwierdzona dziś przez WiZZ AIR, dwie bardzo ciekawe propozycje kolejnych połączeń z naszego lotniska. Loty na lotnisko Luton w Londynie oraz do Oslo to również realizacja i potwierdzenie deklaracji ze strony węgierskiego przewoźnika, że bedzie rozszerzać swoją ofertę dla naszych mieszkańców. Nowe propozycje połączeń to koejny krok w rozwoju Portu Lotniczego w Jasionce – podkreśla marszałek Władysław Ortyl.

-Cieszę się, że rozpoczęta w grudniu ubiegłego roku współpraca z Wizz Air przynosi kolejne owoce w postaci nowych tras. Od dłuższego czasu zabiegaliśmy o ponowne połączenie stolicy Podkarpacia z Oslo, gdzie regularnie podróżują setki mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uzupełniliśmy także siatkę połączeń z aglomeracją londyńską. Wierzę, że obie trasy będą cieszyć się dużą popularnością – powiedział Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Nowe kierunki z Jasionki to tylko część ofensywy WiZZ Aira w Polsce. Przewoźnik ogłosił dziś mocne poszerzenie oferty na loty z Polski. W letniej ofercie uruchomione zostaną połączenia z Gdańska do Burgas oraz Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę.

Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


/UMWP

25 KOMENTARZE

  1. Nie moge sie doczekac lotu na Luton, juz dzisiaj zrobilem rezerwacje dla moherevilla a na lotnisku lutne go w jego glupia morde na odlot

  2. SYF NAD ZALEWEM
    Może Wreszcie znajdą sie pieniadze na wysprzątanie Centrum Rekreacji W Tej Wsi . Łabędzie Nawet Już czarne z boku są Cóż Przewodniczący już się nie lansuje z Dzieckiem nad zalewem i Nikt Tego Już Nie Widzi….

    • Podobno Burmistrz zwołał konferencje prasową odnośnie obwodnicy i 18 pułku na zatopionym molo – ma być TV Regional i prasa! Mają wystąpić w gumowcach aby się tam dostać

    • Powinien zaprezentować się na tle tej niezabezpieczonej ruiny, byłej Zalewianki. Cała troska o bezpieczeństwo choćby bawiących się dzieciaków to przyklejenie kartki , że budynek grozi zawaleniem.Na tyle iich stać.Czekaja widać na jakąś tragedię.

  3. Nad zalewem, wlasku gdzie maja byc budowane bloki, obok kortow,i innych wielu miejscach posprzata Moherwil wiele razy byl widziany jak smieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here