Mieszkaniec Majdanu Królewskiego uprawiał konopie w tunelu ogrodowym

16

Dwa krzewy konopi oraz susz roślinny zabezpieczyli w tym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki. Słoiczek z suszem ujawnili w poniedziałek u 21-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Dziś rano natomiast, zabezpieczyli dwa krzewy konopi i woreczek z suszem u 20-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą m.in. za posiadanie substancji zabronionych.

W poniedziałek, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. 21-latek wraz z dwójką innych mężczyzn siedział w samochodzie, zaparkowanym na jednej z ulic w Kolbuszowej. W trakcie legitymowania, uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie młodego mężczyzny. Policjanci przeszukali 21-latka. W jego saszetce ujawnili słoiczek z suszem roślinnym. Zabezpieczony susz został poddany badaniu naroktestem, które wykazało obecność substancji zabronionych. Po wykonaniu czynności, 21-latek został zwolniony.

Dziś rano, podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Majdan Królewski, w tunelu ogrodowym, policjanci znaleźli dwa krzewy konopi indyjskich, które należały do 20-letniego mieszkańca tej posesji. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli  woreczek z suszem roślinnym. Badanie narkotestem potwierdziło obecność substancji zabronionych.

W obydwu sprawach trwają dalsze czynności.

/Policja

16 KOMENTARZE

  1. Ale sukces – whoo hoo hoo??? mieli na własny użytek a nie na dilerkę? Za gangi się weźcie policmajstry a nie za spokojnych obywateli!!!

  2. Co dzień nad zalewem i w Tej Wsi Dilerka jest ale Nasi Policjanci boją się przemieszczać w tych rejonach . Trzeba zmienić na Powiat Kolbuszowski i będzie Spokój w Tej Wsi. W Majdanie nie ma dnia By Drogówki nie było a Tutaj Bezprawie od czasu do czasu BMW na Kebaba się pojawi.

  3. Węszenie marychy, papierologia, ochrona karła na Nowogrodzkiej, bicie babć i ochrona schodów zimnego Lecha K. zakładanie niebieskich kart za wrioeldp tępej dzidy. Kwintesencja policji. Ale jeszcze gorzej będzie bo wakatów mnóstwo i wymagania mniejsze a Czarnek i jego poprzednicy edukują bandę debili-utrzymanek wszelakich plusów i przyszły elektorat.

    • A co W Tej Wsi kto ma dobrą Pracę i Udziały w Firmach i kaskę tuli co miesiąc ….. Popatrz Tutaj a nie krytykuj Dalej.

  4. Moja mama wychowala sie na konopi olej itp. dzisiaj ma prawie 90 lat i ma sie dobrze.To co jest dobre to jest zakazane w zasiegu reki sa swojske medykamenty z roslin ktore leczą .

  5. W Stanach i Kanadzie marycha już jest legalna. Nie jestem pewien czy Germańce za nimi nadążają i czy odwołali sezon łowny. Jakby Polska nie małpowała wszystkiego z kilkuletnim opóźnieniem, to dzisiaj nie musieli by politycy męczyć się jak tu teraz wytłumaczyć że marycha była be ale już jest cacy. A zanim wytłumaczą, to pudłujemy… pudłujemy za dwa krzaczki!
    Ordnug musi być! Fur Deutsche!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here