Teresa Kubas-Hul nowym wojewodą Podkarpackim. Paweł Bartoszek jej zastępcą

6

Z informacji jakie krążą w politycznych i medialnych kuluarach wynika, że funkcję wojewody podkarpackiego będzie piastować Teresa Kubas-Hul (PO). Jej zastępcą ma zostać były starosta tarnobrzeski Paweł Bartoszek (PSL-Trzecia Droga).

Zgodnie z ustawą o wojewodzie i administracji rządowej w województwie wojewodę powołuje i odwołuje prezes Rady Ministrów na wniosek szefa MSWiA, którym został Marcin Kierwiński.

Teresa Kubas-Hul od roku 2006 roku jest radną sejmiku województwa podkarpackiego, wiceprzewodnicząca sejmiku III kadencji, przewodnicząca sejmiku IV kadencji, wiceprzewodnicząca komisji budżetu mienia i finansów, przewodnicząca klubu radnych V kadencji. Paweł Bartoszek to 43-letni inżynier transportu drogowego, spółdzielca i społecznik jest od wielu lat związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Z jego ramienia sprawował funkcję starosty tarnobrzeskiego, obecnie zasiada w Radzie Powiatu Tarnobrzeskiego.

 

6 KOMENTARZE

  1. Ani mnie to nie grzeje ani ziębi . Czy ten czy tamten? Co to za różnica ? Jak masz łeb do interesu to wszystko jedno :-) Pozdrawiam…

    • Ty durniu zniewolony i oszukany.Takiego szamba jakie będzie za panowania ryżego księcia to świat nie widział .To teraz będziesz miał gówno do powiedzenia,co najwyżej poplujesz na infonowadeba.pl To teraz w gównie stał będziesz po samą szyję.To teraz zaczyna się niewola i zamordyzm, chyba że wybierasz się na kapo żeby gnębić naród polski. Wolności już nie ma, będzie tylko jeden przekaz, jak za komuny. Na święta przyślą nam gości z Afryki i nielegałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here