114 Turniej FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie

0

Znakomicie zainaugurowali nowy sezon rozgrywkowy 2017/2018 badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby. Bardzo dobrze spisali się oni w 114 Turnieju FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie. Od nowego sezonu 2017/2018 zmienił się sponsor mieleckich turniejów. Sponsoring nad turniejem przejęła firma FZ Forza.

W grze pojedynczej w kategorii „Old boys” całe podium dla weteranów z Nowej Dęby. Zwyciężył w doskonałym stylu 49 – letni Tadeusz Szczur, drugie miejsce wywalczył 58 – letni Adam Bunio (najstarszy obecnie uczestnik mieleckich zmagań), a miejsce trzecie przypadło 47 – letniemu Jackowi Tomasiewiczowi. Na miejscu piątym uplasował się 51 – letni Mieczysław Sitko.

W grze podwójnej rozgrywanej w formule open zwyciężył debel rodzinny z Tarnobrzega Piotr Malik / Tymoteusz Malik, który w wielkim finale po grze stojącej na wysokim poziomie, pokonał debel oldbojów z Nowej Dęby: Adam Bunio / Tadeusz Szczur. Na miejscu piątym uplasował się kolejny debel oldbojów z Nowej Dęby: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a miejsce dziewiąte przypadło deblowi amatorów z Nowej Dęby: Mateusz Piekarz / Łukasz Wąsik.

W grze pojedynczej w kategorii „Runners up” dziewiąte miejsce przypadło Łukaszowi Wąsikowi z Nowej Dęby.

W grze pojedynczej rozgrywanej w formule open drugie miejsce zajął tarnobrzeżanin Tymoteusz Malik,  na co dzień badmintonista Stali Nowa Dęba. Warto też podkreślić, że dwa razy wywalczone podium trenera Adama Bunio w tych zawodach, to już 184 w 12 – letniej historii trwania tych turniejów.

Z wielką satysfakcją należy odnotować fakt, że to kolejny znaczący wkład badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby w obchody złotego jubileuszu istnienia sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęby, który to jubileusz w 2017 roku obchodzimy.

Na zdjęciach badmintonowi weterani z Nowej Dęby na mieleckich kortach w 114 Turnieju FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here