Badmintonowy turniej weteranów „Małopolska Open” w Tarnowie

4
W Tarnowie rozegrany został turniej badmintona weteranów i amatorów „Małopolska Open”. Turniej ten zakończył badmintonowy sezon 2019/2020 na tarnowskich kortach.
Znakomicie w zawodach tych spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby, którzy należeli do czołowych graczy tego turnieju..
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat po doskonałej grze pierwsze miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W klasyfikacji generalnej sezonu 2019/2020 w tej kategorii wiekowej Tadeusz Szczur ostatecznie uplasował się na drugim miejscu.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat drugie miejsce wywalczył debel z Nowej Dęby: Tadeusz Szczur / Mieczysław Sitko, a na trzecim miejscu uplasował się debel kombinowany: Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba) / Lucjan Nowosielski (Jasło).
W klasyfikacji generalnej sezonu 2019/2020 w tej kategorii wiekowej debel: Tadeusz Szczur / Mieczysław Sitko uplasował się na drugim miejscu.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii open bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel kombinowany: Mieczysław Sitko (Nowa Dęba) / Bartosz Gwidoński (Opole).
Badmintonowi weterani z Nowej Dęby swoimi znakomitymi wynikami w Tarnowie poszli w ślady swoich dużo młodszych kolegów, którzy doskonale spisują się w kategorii młodzików.
Na zdjęciach badmintonowi weterani z Nowej Dęby podczas turnieju w Tarnowie.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here