DEZAMET WYGRYWA TURNIEJ O PUCHAR DOWÓDCY 18 PUŁKU ARTYLERII

7

Drużyna DEZAMET S. A. zdobyła pierwsze miejsce w piłkarskim Turnieju o Puchar Dwódcy 18 Pułku Artylerii w Nowej Dębie. Królem strzelców został zawodnik tej drużyny Tomasz WOLAN, a za najlepszego bramkarza uznano Williama PATTERSONA z Batalionu Pancernego US ARMY.

Celem turnieju było uczczenie święta 18. Pułku Artylerii, a także integracja wojskowych z pozostałymi jednostkami służb mundurowych i mieszkańcami miasta i gminy Nowa Dęba. W turnieju wzięło udział 8 drużyn:
– 18 Pułk Artylerii;
– Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba;
– Batalion Pancerny US ARMY;
– Zakłady Metalowe DEZAMET S. A.;
– Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Nowej Dębie;
– Komisariat Policji w Nowej Dębie;
– UNIDEZ Sp. z o. o.

Po zaciętych pojedynkach grupowych i półfinałach, do walki o Puchar Dowódcy 18 Pułku stanęły dwie drużyny: OSPWL- Dęba i DEZAMET. Główne trofeum ostatecznie trafiło do reprezentantów Zakładów Metalowych.

Gratulujemy zarówno Zwycięzcom jak i wszystkim Uczestnikom Turnieju.

7 KOMENTARZE

  1. Inicjatywa godna uwagi, zdecydowanie więcej takich wydarzeń powinno odbywać się na terenie Nowej Dęby. Pozwoliłoby to na integracje lokalnej społeczności, choćby z żołnierzami, którzy w obecnej sytuacji na stałe wpiszą się w obraz naszego miasta. Poza integracją żołnierze przybywający do nas z różnych regionów świata, podczas międzynarodowych ćwiczeń mogliby poznać ułamek polskiej kultury, natomiast mieszkańcy przy tego typu wydarzeniach mają okazje choćby do szlifowania języka. Sport jednoczy niezależnie od pochodzenia, kraju czy koloru skóry. Czekam na kolejne inicjatywy!

    • bo pan burmistrz otrzymał zaproszenie ale nie powiedział o nim radnym i nie wystawił drużyny. a można było zbudować zespół z radnych z urzedników, z ludzi z sosir i pgkim. ale pan burmistrz wiedziooooł lepij.

  2. Na Ilu zdjęciach jest Prześladowany …..Czysty Populizm i jak ludzie mają ne być Wk..i jak Ciagle ta Sama Twarz Wszędzie gdzie coś się dzieje

  3. Bo jak coś się łordonowi nie podoba to nie bierze miasto udziału. Za Czekalskiego impreza sportowa za imprezą. Organizowali ludzie z samorządu ( Zięba, Bal, Szurgociński, Powrózek ) Tak samo z festynami na stadionie a nawet WOŚP prowadzili. No ale przyszły czasy tego nieroba i mamy co mamy. Bawią się seniorzy ale jak sobie sami zorganizują..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here