[FILM] NOWA DĘBA CHCE POZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z POLSKIEGO ŁADU

4

Termomodernizacja w dwóch placówkach oświatowych oraz dwa nowe budynki dla sportowców – takie inwestycje w ramach drugiego rozdania w Polskim Ładzie chce wykonać samorząd Nowej Dęby. Zadania mają być realizowane w mieście oraz w miejscowościach Chmielów i Jadachy. Wartość dofinansowania o które ubiega się w tym naborze samorząd to około 10,5 miliona złotych.

Zapraszamy do obejrzenia:

Materiał dzięki uprzejmości iTV Wisła:

4 KOMENTARZE

  1. We władzach nie ma osoby która za dobre, naprawdę dobre pieniądze będzie takie wnioski o dotację pisać. Widocznie jakaś starszej daty przed emerytura pani, pisze takie wnioski w swoim pokoiku w UMIGu i jak ma ochotę to zabiera do domciu i pisze po nocach wnioski. Pieniędzy jest w €rwę, a ND jak zwykle ochłapy dostaje.

    • Masz rację pieniędzy jest dużo tylko Nasza gmina ich nie szuka. Była na przykład kontynuacja programu Fotowoltaiki z dotacją 85% inne gminy wzięły udział w tym programie nasza oczywiście NIE. Bo po co. Dziadostwo i tyle. Wystarczy popatrzeć na gminę Majdan Królewski, drogi wyasfaltowane aż miło tamtędy jechać, w Naszej gminie dziadostwo i tak można wymieniać bez końca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here