Grand Prix Polski Gold Juniorów Młodszych w badmintonie w Suchednowie

0

W Suchedniowie na Kielecczyźnie z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników rozegrany został najwyżej punktowany w Polsce  w tej kategorii wiekowej Grand Prix Polski Gold Juniorów Młodszych w badmintonie. Rewelacyjnie w tych zawodach spisał się 15 – letni badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński, członek Kadry Polski Juniorów U – 17.

W grze mieszanej Kuba wraz ze swoją partnerką mixtową Arianną Biel (UKS Unia Bieruń) wywalczyli doskonałe drugie miejsce.

W grze podwójnej juniorów młodszych debel chłopców; Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba) / Adam Bibik (AZS UM Łódź) wywalczył znakomite drugie miejsce.

Kuba po wcześniejszych dobrych startach, tym razem wspiął się na wyżyny swoich możliwości i stanął dwukrotnie na drugim stopniu podium dla zwycięzców na najważniejszych zawodach badmintonowych w Polsce, poprzedzających Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej.

Tak dobry start tego utalentowanego badmintonisty z Nowej Dęby napawa dużym optymizmem przed czekającymi Go Indywidualnym Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych, które w połowie grudnia jeszcze w tym roku zostaną rozegrane na Dolnym Śląsku w Lubinie.

Na zdjęciach badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński na badmintonowym podium w Suchedniowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here