Turniej o Puchar Prezesa Podkaprackiego PZPN odbędzie się w Nowej Dębie

2
Zdjęcie autorstwa Mike z Pexels

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Stalowa Wola, na wczorajszym posiedzeniu podjął decyzję o organizacji na terenie Nowej Dęby turnieju o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, senatora Mieczysława Golby. 

Ten turniej jest dobrą okazją do promocji lokalnego sportu i Nowej Dęby – mówi wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Wolan, który jednocześnie jest członkiem zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. – Turniej ten adresujemy do dzieci, które ze względu na wprowadzone obostrzenia pozbawione były treningów i rywalizacji sportowej. Będziemy gościć kluby z całego województwa. – dodaje.

-Poprzez sportowe zmagania chcemy propagować zdrowy tryb życia, krzewić kulturę fizyczną i pogłębiać integracje dzieci. Turniej rozgrywany jest w poszczególnych rocznikach w wybranych miastach okręgów i podokręgów. Do tych nielicznych miast zalicza się Nowa Dęba – mówi Józef Kornatowski, prezes Podokręgu ZPN Stalowa Wola.

W sportowej rywalizacji wezmą udział najlepsi zawodnicy z rocznika 2011. Udział w rozgrywkach zadeklarowały reprezentacje Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego ZPNj:

  • Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu,
  • Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie,
  • Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy,
  • Podokręg Piłki Nożnej w Rzeszowie,
  • Podokręg Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Turniej odbędzie się 22 maja 2021 roku na nowodębskim stadionie o godzinie 10:00.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here