IV Mistrzostwa Zielonki w kategorii open w badmintonie

0
Na Mazowszu w miejscowości Zielonka k/ Warszawy rozegrany został turniej badmintona pod nazwą: „IV Mistrzostwa Zielonki w kategorii open w badmintonie”.
W zawodach tych bardzo dobrze spisał się badmintonista Stali Nowa Dęba Szymon Malik.
Szymon wspólnie ze swoją partnerką mixtową Iwoną Zakrzewską (WWL Marki) po znakomitej grze wywalczyli pierwsze miejsce i złoty medal w grze mieszanej w kategorii „open”. W drodze do złotego medalu pokonali kolejnych swoich przeciwników tracąc w całym turnieju tylko jednego seta.
Była to rewelacyjna inauguracja nowego sezonu rozgrywkowego 2023/24 w badmintonie w wykonaniu badmintonistów Stali Nowa Dęba.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Szymon wrócił do regularnych treningów i startów po ponad trzech latach przerwy.
Gratulujemy Szymonowi.
Na zdjęciach Szymon  i Iwona na najwyższym stopniu podium na turnieju w Zielonce.