JUŻ W SOBOTĘ! MECZ GWIAZD I PIKNIK RODZINNY! ZAPRASZAMY!

33

Serdecznie zapraszamy na mecz piłki nożnej pomiędzy seniorami Stal Nowa Dęba a byłymi zawodnikami STALI z okazji 70-lecia istnienia klubu. To już druga impreza po Olimpiadzie Lekkoatletycznej którą wraz z zarządem Stali organizujemy w ramach zaplanowanych na ten rok obchodów klubu – zachęca Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko, były Prezes MKS Stal, a obecnie jeden z organizatorów wydarzenia. Na przybyłych wiele atrakcji: piknik rodzinny oraz gry i zabawy z nagrodami. Szczegóły na załączonym plakacie. Zapraszamy!

33 KOMENTARZE

 1. Piknik, zabawy dla dzieci itp. jak najbardziej za. Nazywać imprezę „Mecz gwiazd” to lekka groteska. Chyba że o to chodzi organizatorom zgromadzić jak największą publikę. Dzięki za odzew. Pozdrawiam. Gdzie te gwiazdy.

  • Nie da się uznać tego że coś się dzieje pozytywnego i że ktoś się stara, tylko zawsze trzeba uraczyć jakąś przypierdolką? Przecież wiadomo że organizatorom chodzi o dobrą zabawę, o takie małe show żeby po prostu było przyjemnie. Trochę dystansu i mniej ciśnienia a świat nawet ten nasz lokalny będzie piękniejszy.

  • Słuchaj nie bądź złośliwy to tylko tytuł plakatu. Nowa Dęba nie miała nigdy gwiazdy piłkarskiej więc żaden Lewandowski nie przyjedzie. Możesz zostać w domu i obejrzeć powtórkę Polska – mołdawia tam masz gwiazdy delektuj się.

  • Normalny
   21 czerwca 2023 at 22:43

   Nowa Dęba miała bardzo dobrych piłkarzy,choćby tak Marek Ch który grał z Grzegorzem Lato w jednej drużynie.
   Znasz bajkę o ty mi tu nie? Więc ,,ty mi tu nie ,,p i e r d o l”

  • Zgadzam się, tak bym widział grupę śmierci dla naszych narodowych kopaczy piłki – Oldboye Stal ND, San Marino i Dzieci z Bullerbyn . Tak obiektywnie i uczciwie aby każdy coś sobie pograł i miał frajdę .

  • ” Anonim
   22 czerwca 2023 at 12:22
   Ubawiles mnie tym swoim wyrazem po angielsku staruszku. ”

   Anonim,ty to możesz nowodębskim staruszkom buty lizać,kołku.
   Nie wiesz skąd IJU zyskał taką ksywkę a w p i e r….lasz się ze swoją mierną znajomością języka angielskiego.

  • a kto został krolem strzelcow i to w swoim premierowym sezonie w LaLiga? :> (do tej pory sztuka ta udala sie tylko nielicznym w Barcelonie)

  • No garnkiem czy czajnikiem może się bronić przed agresją. Jaki problem ? Można kupić jeszcze grabie, kosy, widły, itp. Jaka cara!!!

 2. A kiedy SOSiR odda do użytku dla mieszkańców dawno skończone nowe korty nad Bystrzykiem? Przecież to miasto budowało z takim przytupem!

 3. A mieszkańcą bloków domów nad zalewem też zaczynaja się Gwiazdy które będą Mordę Darły do Końca Wakacji i bez Inicjatyw sponsorów . Nikt z tym Nic Nie potrafi Zrobić . To nie zima że okno zamkniesz . Podniesie Rękawice któryś Radny ….. Tych Wakacji?????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here