Koronawirus: W tym roku nie będzie obozu w Piaskach

27

 W trosce o zdrowie obozowiczów i kadry podjęto decyzję o nieorganizowaniu turnusów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w roku bieżącym.

Decyzję podjęto po przeanalizowaniu wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej w sprawie obowiązujących dodatkowych obostrzeń i zachowania reżimu sanitarnego przez organizatorów wypoczynku.

Adam Szurgociński
Dyrektor SOSiR w Nowej Dębie

27 KOMENTARZE

 1. Chyba bardziej przez niechęć do organizacji sosiru bo jakoś katowice oboz organizują i się udaje l. Ale u nas zawsze z chęcią do pracy było na bakier

  • Katowice organizują ale na zasadzie udostępnienia placu w Piaskach. Czyli na własną odpowiedzialność przyjeżdża sobie rodzinka ze Śląska z własnym namiotem i to tyle w temacie.

 2. Świeże powietrze wdychanie jodu może tylko osłabić system immunologiczny to wiadomo od dawna.
  Pozamykać w bunkrach poniemieckich nikt się nie zarazi.
  Swoją drogą dezyzja na szanse wskoczyć na pudło za jedną z najgłupszych .. Jakieś nominacje?

 3. Mierzeję przekopują to i nie przepuszczą…. Katowice mają swoich górników których władza się boi, to ich przepuszczą….

 4. Katowice moga obóz zrobic, u nas jak zawsze na przekór . Szkoda bo można by bylo i zarobić i sprawic przyjemność tym, co jeżdżą co roku.. ..

 5. Gdzie pojado te wszystki ludki zaprzyjażnione z urzędem,tam tak dobrze karmio,tanio,bez prądu i tanio i smacznie i tanio,i bez wody i tanio,i ten toytoy,i tanio,szkoda że dezamet nie dopłaca do autokaru,bo to wychodzi troche drogo,ale nadal jest tanio pod namiotem

 6. Co w tej Dębie Potrafią zrobić dla Mieszkańców Wodę i Kanalizację TYLKO PODNOSIĆ ….. Który to już Raz w Tym Roku…..

 7. Zazwyczaj jedna pani w Sosirze zajmowała się całą organizacją turnusów i nikt z włodarzy nie wynagrodził jej trudów i wysiłku spijając cała śmietankę i pochwały za coś czego się nie zrobiło.Kazdy wtajemniczony wie o którą panią chodzi. Przynajmniej w tym roku kobieta sobie odpocznie, ale wielka szkoda że nie ma obozu .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here