Nabór do sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba

0

W dniu 3 września o godzinie 16:00 Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2014 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25m stylem grzbietowym bez deski oraz swobodne poruszanie się w głębokiej wodzie, brak bojaźni przed wodą.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika. Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oraz starty w zawodach pływackich.

Do naboru (w przypadku wolnych miejsc) mogą być zakwalifikowane dzieci z rocznika 2013, jak również dzieci młodsze spełniające kryteria. Pierwszeństwo przy naborze mają jednak dzieci z rocznika 2014.

Prowadzącym grupę będzie Piotr Socha tel. 577 787 622

W dniu naboru odbędzie się krótki sprawdzian umiejętności, a treningi rozpoczną się od poniedziałku 6 września zgodnie z grafikiem sekcji. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Piotr Socha
Trener sekcji PIRANIE SOSiR Nowa Dęba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here