Turniej badmintona w Medyce xnowe

1

W Medyce k/ Przemyśla rozegrany został charytatywny turniej badmintona amatorów. Na starcie stanęło około 150 zawodniczek i zawodników z Podkarpacia oraz sąsiednich województw. W sumie rozegrano około 200 pojedynków w różnych kategoriach wiekowych i o różnym poziomie zaawansowania sportowego, często zaciętych i stojących na niezłym poziomie sportowym, jak na amatorów tej dyscypliny sportowej przystało.

W tym gronie udanie wystartowała czwórka badmintonowych amatorów z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „amator początkujący” trzecie miejsce wywalczył Mateusz Ciba. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „amator zaawansowany” trzecie miejsce ex aequo wywalczyli: Mateusz Piekarz i Sławomir Wąsik. I  wreszcie w grze pojedynczej chłopców pierwsze miejsce wywalczył Karol Wąsik.
Był to ostatni akord badmintonowego sezonu 2018/2019 w wykonaniu badmintonistów z Nowej Dęby..Teraz czas i pora na zasłużony odpoczynek, a od sierpnia ponowna praca szkoleniowa na obozach w na własnych obiektach, przed kolejnym bo już 53 sezonem rozgrywkowym 2019/2020.
Na zdjęciach badmintonowi amatorzy z Nowej Dęby na podium dla zwycięzców w Medyce.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here