Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w badmintonie

0
Vladislav Vasnetsov / Pexels

U progu nowego sezonu fantastycznie w tym turnieju spisali się młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy aż pięć razy stanęli na podium dla zwycięzców, w tym aż trzy razy na jego najwyższym stopniu. W kategorii młodzików w grze pojedynczej chłopców drugie miejsce wywalczył Krystian Wąsik. Natomiast w grze podwójnej chłopców pierwsze miejsce wywalczył debel chłopców: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin)W kategorii juniorów młodszych w grze pojedynczej chłopców pierwsze miejsce wywalczył Kamil Malak, a na miejscu piątym uplasował się Karol Wąsik (obaj Stal Nowa Dęba). W grze podwójnej chłopców drugie miejsce wywalczył debel chłopców: Kamil Malak / Karol Wąsik.

W grze mieszanej juniorów młodszych pierwsze miejsce wywalczył mixt w składzie: Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin). Warto nadmienić, że badmintoniści Stali Nowa Dęba: Krystian, Karol i Kamil, od ponad tygodnia przebywają właśnie w Sianowie na obozie technicznym kadry badmintonistów województwa podkarpackiego. Są w ostrym cyklu treningowym i do tego turnieju przystąpili z przysłowiowego marszu. Dlatego wyniki jakie osiągnęli na tym turnieju napawają dużym optymizmem w kontekście dalszych startów w nowym sezonie rozgrywkowym 2021/2022.

Gratulujemy postawy oraz osiągniętych wyników u progu nowego sezonu.

Na zdjęciu młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba na turnieju w Sianowie, stoją od lewej strony: Krystian Wąsik, Kamil Malak i Karol Wąsik.

MKS STAL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here