Majowy Turniej Badmintona w Zarzeczu k/ Jarosławia.

0
Na Podkarpaciu w miejscowości Zarzecze k/ Jarosławia rozegrany został Majowy Turniej Badmintona. Rozegrano gry pojedyncze, podwójne i mieszane w różnych kategoriach badmintonowego zaawansowania.
Znakomicie w tych zawodach spisała się rodzina państwa Wąsików z Nowej Dęby, która w komplecie stanęła na podium dla zwycięzców. W grze pojedynczej mężczyzn rozegranej w formule open pierwsze miejsce wywalczył starszy z braci Wąsików Karol, a drugie miejsce wywalczył młodszy brat Karola, Krystian. Pojedynek finałowy obu braci stał na bardzo dobrym poziomie sportowym i dostarczył sporo emocji.
W tym miejscu należy przypomnieć, że Krystian i Karol zawodnicy sekcji badmintona MKS „Stal” Nowa Dęba, to czołowi podkarpaccy badmintoniści, Krystian w kategorii młodzików (piąty młodzik Polski), a Karol w kategorii juniorów młodszych. Obaj są członkami podkarpackiej kadry wojewódzkiej.
W grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule open pierwsze miejsce wywalczył debel: Karol Wąsik (syn) / Sławomir Wąsik (ojciec). W grze mieszanej pierwsze miejsce wywalczył mixt w składzie: Krystian Wąsik (syn) / Anna Wąsik (mama). W grze pojedynczej amatorów wśród mężczyzn Sławomir Wąsik uplasował się na czwartym miejscu, a wśród kobiet Anna Wąsik uplasowała się na piątym miejscu. Warto nadmienić, że państwo Wąsikowie Anna i Sławomir, to wielcy pasjonaci badmintona i najwierniejsi badmintonowi kibice swoich synów.
Gratulacje dla całej Rodziny.
Na zdjęciach rodzina Wąsików na podium dla zwycięzców na turnieju w Zarzeczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here