Międzynarodowy Turniej Badmintona pod nazwą ” Carpatia Bad 2019 „

1
Na Podkarpaciu w miejscowości Medyka k/ Przemyśla rozegrany został w obsadzie międzynarodowej z udziałem około 150 zawodniczek i zawodników z Polski oraz Ukrainy punktowany Międzynarodowy Turniej Badmintona pod nazwą ” Carpatia Bad 2019 ” w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych wystartowała też dwójka młodych i utalentowanych badmintonistów Stali Nowa Dęba: Krystian Wąsik, który wystąpił w kategorii młodzików młodszych oraz Karol Wasik, który wystąpił w kategorii młodzików. Krystian w tym turnieju spisał się bardzo dobrze, bo w grze pojedynczej chłopców wywalczył drugie miejsce, a w grze podwójnej chłopców Krystian wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli w sposób bezdyskusyjny pierwsze miejsce, nie oddając w całym turnieju swoim przeciwnikom nawet jednego seta !
Dobrze spisał się również Karol Wąsik, który w grze pojedynczej młodzików wywalczył dobre piąte miejsce, w grze podwójnej młodzików wspólnie z Kacprem Obłozą (UKS Jagiellonka Medyka) wywalczyli czwarte miejsce. Był to znowu udany występ braci Wąsików na kolejnym już w tym sezonie wysoko punktowanym turnieju, tym razem międzynarodowym, a co najważniejsze, ich badmintonowy talent rozwija się prawidłowo.
Gratulujemy. Na zdjęciach bracia Krystian i Karol Wąsikowie na turnieju w Medyce.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here