OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA DLA DZIECI

18

Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko wraz z Miejskim Klubem Sportowym STAL Nowa Dęba zapraszają na OLIMPIADĘ LEKKOATLETYCZNĄ DLA DZIECI. Wydarzenie odbędzie się 27 maja 2023 roku na PLACU MAJORA GRYCZMANA w Nowej Dębie.

Jest to początek cyklu imprez związanych z przypadającymi na ten rok obchodami 70-lecia Stali Nowa Dęba. W najbliższą sobotę 27 maja na plantach, we współpracy z domem kultury organizujemy Olimpiadę Lekkoatletyczną dla dzieci. Dla uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe medale i dyplomy, poczęstunek dla każdego dziecka, darmową loterie z cennymi nagrodami, fotobudkę oraz wiele innych atrakcji – mówi przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko, który jest również współorganizatorem wydarzenia.

Szczegóły na załączonym plakacie:

 

18 KOMENTARZE

 1. Ładnie to będzie się prezentowało w obiektywie kamery. Od tego jest stadion a nie planty wyłożone płytami granitowymi.

  • Gdzie jest wciąganięcie flagi na maszt przez Ordona? :( Jak komuś się nie podoba impreza Stali i Ziarena to niech idzie na imprezę Mariana Tomczyka i Tomka Gazdy. Na bank gdzieś się taka odbywa w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

 2. A tu wciąż te same teksty…obora,rozrzutnik obornika itp. Rozwój intelektualny większości użytkowników portalu infonowadeba.pl skończył się na ogarnięciu skrótów klawiaturowych Ctrl+C i Ctrl+V

  Stajenny
  24 maja 2023 at 09:55
  Idź wydoić krowy, posprzątaj oborę,pomóż Ojcu.A i czworaki w których wegetujesz należy posprzątać.

  • Przecież to ty narzuciłeś standard dyskusji odwołując się do metafory „koryta” i demonstrując swój rozwój intelektualny.

  • Stajenny
   24 maja 2023 at 14:09

   Jeżeli nie zrozumiałeś dlaczego użyłem przenośni koryta w kontekście przedwyborczego wyścigu to może lepiej wróć do czworaków. Nie zauważyłeś że kampania wyborcza zaczyna się już teraz? Raptem zaczynają się udzielać panowie działacze, starać się docierać jak najszerszego grona potencjalnych wyborców wszelkimi dostępnymi środkami.Raptem ujawniły się tuzy jak również pionki polityki i starają się docierać do małych miejscowości.Pytam, gdzie byli wcześniej.Oczywiście,byli ,ale jak te wędrowne ptaki,przelotem.

  • Z tego co pamiętam niektórzy ciężko pracowali przez całą kadencje: jeździli po Warszawach, po ministerstwach, robili widoczną robotę na sesjach itd. Jak to było relacjonowane to były głosy, że się „lansują”. Jak się nie lansują to ktoś inny napisze, że ich nie widać. Tak źle i tak nie dobrze. Ale owszem! Kampania wyborcza już trwa bo jest rok wyborczy. Widać to po wzmożonej aktywności burmistrza na Facebooku, widać to po uchwałach rady powiatu która nagle w roku wyborczym każdej OSP przyznaje kase. Nie obejdzie się bez czeków i zdjęć. No ale taka jest specyfika kampanii wyborczej. Warto jednak dokonać oceny i oddzielić tych co pracowali 4 lata i tych co się budzą nagle przed wyborami. Diektiarenko pracował cały ten okres. O burmistrzu Ordonie mimo że nie jestem za nim też nie powiem, że przeleżał plackiem.

 3. Ale pomysł olimpiady lekkoatletycznej na betonowym placu gdzie za miliony remontowany byl stadion żeby organizować zawody lekkoatletyczne to mistrzostwo

  • Trzeba być strasznym kretynem żeby się czegoś takiego czepiać. Skoro jest to dla przedszkolaków to domyślam się że będą woreczki, taśmy, hulahopy itd. Geniusze przed klawiaturami jednak muszą się czegoś przyczepić! Bo jak przeczytał olimpiada to ma być skok o tyczce, rzut oszczepem i skok wzwyż. Podziwiam was tam w Stali że chcecie cokolwiek robić bo ludzie w tym mieście naprawdę na to nie zasługują.

 4. Starosta był anty wydział komunikacji
  Starosta był przeciw przychodni w pustym liceum
  Starosta był przeciwko pilnej doraźnej naprawie Mickiewicza
  Starosta był za ogromnymi podwyżkami diet w powiecie
  Ale ma to gdzieś bo trwa kampania więc wyda zeszyt, zrobi biegi i wręczy czeki z podatków dla OSP
  Czy da mu to zwycięstwo?
  Pewnie zna na tyle ludzi ze wie że to przejdzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here