PIRANIE ogłaszają nabór do sekcji!

0

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2011 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski, brak bojaźni przed  wodą oraz swobodne poruszanie się w głębokiej wodzie.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenersko – instruktorską oraz starty w zawodach pływackich.

Sprawdzian umiejętności pływackich na dystansie 25 m odbędzie się w dniu 24 września 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 17.00. Prosimy o zabranie przez dzieci odpowiednich strojów pływackich oraz o wcześniejsze przybycie (30 min) celem wypełnienia niezbędnej dokumentacji.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami.

Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje można uzyskać u trenera Huberta Krasowskiego Tel. 660677987

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here