Podkarpacka Gala PZPN już za nami!

19

W Hotelu Łańcut odbyła się gala finałowa plebiscytu Podkarpacka Nike 2019. Poznaliśmy zwycięzców we wszystkich 12 kategoriach.

W miniony piątek (14 lutego) serce podkarpackiej piłki nożnej biło w Łańcucie. Mimo iż Podkarpacki PZPN doznał poważnej straty w związku z upadkiem banku spółdzielczego, to dzięki sponsorom i sympatykom udało się zorganizować wydarzenie, które na dobre wpisała się w repertuar wydarzeń sportowo-kulturowy naszego województwa.

Organizatorem gali był senator Mieczysław Golba (Solidarna Polska), a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (Solidarna Polska), wiceprezes PZPN Marek Koźmiński, samorządowcy ( w tym prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Ewa Draus), prezesi banków, firm i instytucji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również przedstawiciele nowodębskiego samorządu: Damian Diektiarenko i Tomasz Wolan.

 

Laureaci Podkarpackiej NIKE 2019

Sponsor Roku – Fibrain

Samorządowiec Roku – Lucjusz Nadbereżny

NAGRODA SPECJALNA – Prezydent Rzeszowa – Tadeusz Ferenc

Działacz Roku – Wojciech Zając – Apklan Resovia

Futsalowy Zawodnik Roku – Sebastian Brocki

Młodzieżowiec – Odkrycie Roku – Szymon Feret – Apklan Resovia

Trener Wychowawca Młodzieży – Dariusz Jęczkowski – SMS Resovia/OZPN Krosno

Drużyna Roku – Stal Mielec

NAGRODA SPECJALNA – Mariusz Złotek

Trener Roku – Marcin Wołowiec – Wólczanka Wólka Pełkińska

Piłkarka Roku – Karolina Bednarz – Resovia

Piłkarz Roku – Krystian Getinger – Stal Mielec

19 KOMENTARZE

  • To była gala PZPN, a nie PZPR. Po co miałby jechać tam komisarz ludowy?

 1. Daj już spokój z tym p. Ordonem . Co ta Rada narobiła Tylko Lans i Inicjatywy z których Nic Nie Ma do tej pory Burmistrz gra Oni tańczą i karawana jedzie.

 2. Dzień nie pisania na Burmistrza jest dniem straconym. Napiszcie Lepiej co tej Radzie udało się zrobić do Tej Pory i co wyszło z inicjatyw bo Nic nie Słychać by było coś na lepsze.

  • A dywanik koło Liceum ale tak jest zrobiony że rowerem a wózkiem tym bardziej ciężko wjechać bo za nisko. Może jak Przewodniczący sie Lansi zapyta Prezydenta Nadbereżny o ścieżki rowerowe w Stalowej wjazdy i zjazdy oraz o chodniki bo fuszerek już wystarczy a nie suszy zęby .

  • Udalo sie oj udalo, branie kasy na najnizszym poziomie, nie udzielenie absolutorium i zaufania, wywalenie jego zolnierzykow,a ile zebral krytycznych uwag to az calkiem posiwial

  • Wolanek to jeden z najlepszych zawodników w ostatnich latach w gminie, prezes Jadachów i członek zarządu Stalowa Wola. Ziaren chyba przez 10 lat był prezesem Stali gdy przez wiele lat była 4 liga i pierwsza liga juniorów. Teraz obaj są radnymi. Podkarpacka nike to coroczna gala na którą zapraszani są działacze. Kto według Ciebie powinien tam pojechać?

  • Myślę, że trzeba powrócić do takiej elity intelektualnej jak Jaś Flizzz, i Krzysztof Sauek. To były tuzy intelektu! Niektóre z tuz intelektu Ordona dalej siedzoo w radzie. A som to: Marian „Sierściuch” Tomczyk, Tomasz „Ja nic nie mogę” Gazda czy chociażby Stanisław Skimina. Jakby tak zsumować aj kju to ile by wyszło?

 3. W tej Dębie to was już wszystkich tu pojebał… co by się tu nie pojawiło to wszyscy źli. Ordon przewodniczący sosir sok jesioł wszyscy bee. To co wy chcecie żeby pisać o weterynarzu?

  • Daj spokój Panu S…….
   Czemu nie na dziennikarskiego Łał działań dla mieszkańców a nie kopiowania i wydarzenia Gala zdjęcia Lansiarow. Co z tą wodą czemu redaktor nie docieka gdzie TSM ma ludzi co z basenem , czemu nikt nie dba o plac zabaw itd można dawać przykłady.

  • Trzeba chcieć coś zrobić a nie Narzekać redaktor Marek Koniarek już ostyg wybrańcy już są to co se będzie d..ę zawracał niech będzie jak jest . Dobrze że Polaczek ma zapał i metody z Ormo bo straszne braki w Stokrotce by były jak są na Tym Portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here