Spotkanie podkarpackich badmintonistów w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie

0

W Rzeszowie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego miała miejsce miła uroczystość, w której Wicemarszałek województwa podkarpackiego pani Maria Kurowska spotkała się z podkarpackimi badmintonistami, członkami drużyn juniorów młodszych i juniorów, które odpowiednio w Głubczycach i Kępnie po bardzo dobrej grze wywalczyły dla Podkarpacia trzecie miejsca i brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski Województw Drużyn Mieszanych.

W spotkaniu uczestniczyli również badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy stanowili trzon obydwu zespołów: Natalia Róg, Beata Mycek, Rafał Lejko i Tymoteusz Malik. Zabrakło tylko Patryka Kopcia, który udał się na testy kadry Polski seniorów do Warszawy.W spotkaniu uczestniczyli również badmintoniści z UKS Orbitek Straszęcin i RKB Rzeszów. Na spotkanie przybyli również dwaj trenerzy, którzy obie reprezentacje doprowadzili do tych sukcesów: Adam Bunio (MKS Stal Nowa Dęba) i Andrzej Rachwał (UKS Orbitek Straszęcin).

Pani Wicemarszałek w imieniu swoim oraz władz województwa podkarpackiego serdecznie pogratulowała osiągniętych sukcesów wszystkim obecnym, życząc dalszych znakomitych wyników w kolejnych sezonach rozgrywkowych.
W rozmowie z poszczególnymi zawodniczkami i zawodnikami interesowała się przebiegiem ich kariery zawodniczej oraz planami na najbliższą przyszłość. Wszyscy z rąk Pani Wicemarszałek otrzymali okolicznościowe upominki i listy gratulacyjne.

Na zdjęciach reprezentacje podkarpackich badmintonistów na spotkaniu w Rzeszowie w Urzędzie Marszałkowskim z Wicemarszałek Panią Marią Kurowską oraz badmintoniści Stali Nowa Dęba, stoją od lewej strony: Tymoteusz Malik, Rafał Lejko, Wicemarszałek Maria Kurowska, Natalia Róg, Beata Mycek i trener Adam Bunio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here