Turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych w Tarnowie

1
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został piąty w sezonie 2019/2020, a pierwszy w Nowym 2020 Roku turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby, którzy wystąpili w licznej grupie.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat znakomicie spisał się Tadeusz Szczur, który po doskonałej grze wywalczył pierwsze miejsce. Na miejscu piątym uplasował się Mieczysław Sitko, a na miejscu szóstym turniej  ukończył Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii open bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, ulegając w finale dużo młodszym rywalom ze Szczucina.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii początkujących amatorów dobre piąte miejsce wywalczył Sławomir Wąsik.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów średnio zaawansowanych na miejscu szóstym uplasował się Grzegorz Ordon (Nowa Dęba), a na miejscu dziewiątym turniej ukończył drugi z nowodębian Mateusz Piekarz.
To kolejny już znakomity występ w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach, znakomicie rozpoczynający Nowy 2020 Rok, a 53 rok działalności sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęb.
Gratulacje dla całej ekipy z Nowej Dęby.
Na zdjęciach badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby na turnieju w Tarnowie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here