Turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych w Tarnowie

3

W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został szósty w sezonie 2019/2020, a drugi w Nowym 2020 Roku turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych po raz kolejny dobrze spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby, którzy wystąpili w licznej grupie.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat nieźle spisali się badmintonowi oldboje z Nowej Dęby: na miejscu piątym uplasował się Mieczysław Sitko, na miejscu szóstym turniej ukończył Tadeusz Szczur, a na miejscu siódmym uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii open po raz kolejny bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, ulegając w finale dużo młodszym rywalom ze Szczucina, a na miejscu czwartym zawody ukończył debel kombinowany: Jacek Tomasiewicz Nowa Dęba) / Gwidoński (Opole).
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii początkujących amatorów dobre piąte miejsce wywalczył Sławomir Wąsik.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów średnio zaawansowanych na miejscu dziewiątym turniej ukończył drugi z nowodębianin Mateusz Piekarz.
To już kolejny niezły występ w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.

Na zdjęciach badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby na turnieju w Tarnowie.