Turniej badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie w różnych kategoriach wiekowych

1
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został trzeci w tym sezonie turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz, a na szóstym miejscu zawody ukończył Mieczysław Sitko (wszyscy z Nowej Dęby).
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii wiekowej powyżej 40 lat drugie miejsce wywalczył debel: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur (obaj Nowa Dęba).
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii open na dobrym czwartym miejscu uplasował się drugi debel mężczyzn z Nowej Dęby w składzie: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii średnio zaawansowanej na miejscu dziewiątym uplasował się Mateusz Piekarz (Nowa Dęba). Był to już kolejny znakomity występ w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.
Na zdjęciach nowodębscy badmintonowi weterani i amatorzy na kolejnym turnieju w Tarnowie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here