Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w badmintonie z cyklu „Podkarpacki Cup 2021”

9
W województwie małopolskim w miejscowości Szczucin rozegrany został kolejny już w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w badmintonie, a czwarty i zarazem ostatni z cyklu „Podkarpacki Cup 2021”.
Po raz kolejny fantastyczną formą błysnęli w tym turnieju młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy aż pięciokrotnie stanęli na podium dla zwycięzców, w tym aż trzy razy na jego najwyższym stopniu.
Znakomita forma którą cały czas demonstrują w sezonie rozgrywkowym 2021/2022: Kamil Malak, Karol Wąsik i Krystian Wąsik znalazła swoje potwierdzenie na koniec 2021 roku w startach indywidualnych tej trójki jakże utalentowanych młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba.
W kategorii juniorów młodszych w grze pojedynczej chłopców pierwsze miejsce wywalczył Kamil Malak, a na miejscu trzecim uplasował się Karol Wąsik.
W grze podwójnej juniorów młodszych pierwsze miejsce niepodlegające dyskusji wywalczył debel chłopców ze Stali Nowa Dęba: Kamil Malak / Karol Wąsik, który odniósł komplet zwycięstw, nie tracąc nawet jednego seta.
W kategorii młodzików znowu dobrą formę zademonstrował Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba).
W grze pojedynczej młodzików Krystian wywalczył trzecie miejsce.
W grze podwójnej młodzików debel chłopców: Krystian Wasik (Stal Nowa Deba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) po koncertowej grze pokonali parę: Mikołaj Krystek. Krystian i Bartek w drodze po zwycięstwo również w całym turnieju nie stracili nawet jednego seta.
Czwarty turniej w Szczucinie zakończył rywalizację w cyklu „Podkarpacki Cup 2021” w  2021 roku.
Klasyfikację ogólną całego cyklu na 2021 rok zdecydowanie zdominowała trójka badmintonowych muszkieterów ze Stali Nowa Dęba.
Klasyfikację ogólną w grze pojedynczej młodzików wygrał Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba).
Klasyfikację ogólną w grze podwójnej młodzików zdecydowanie wygrał debel: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).
Klasyfikację ogólną w grze pojedynczej juniorów młodszych zdecydowanie wygrał Kamil Malak (Stal Nowa Dęba) – wygrał wszystkie cztery turnieje i był klasą sam dla siebie, a drugie miejsce wywalczył Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba).
Klasyfikację ogólną w grze podwójnej juniorów młodszych zdecydowanie wygrał debel: Kamil Malak (Stal Nowa Dęba) / Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba).
Był to znakomity i po raz kolejny rewelacyjny, a zarazem ostatni indywidualny występ na badmintonowych kortach na arenie ogólnopolskiej, młodych badmintonistów z Nowej Dęby.
Wielkie gratulacje dla całej trójki młodych i utalentowanych badmintonistów.
Na zdjęciach trójka młodych badmintonowych muszkieterów ze Stali Nowa Dęba na ostatnim w 2021 roku indywidualnym turnieju w Szczucinie: Karol Wąsik, Krystian Wąsik i Kamil Malak.

9 KOMENTARZE

  1. Trochę nie w temacie: Czy będzie ktoś w Nowej Dębie organizował protest przeciwko zamachowi na wolne media w Polsce? Wiem , że setki osób chce wziąć udział, ale nikt nie ogłasza nic:/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here