TURNIEJ O PUCHAR PREZESA MIECZYSŁAWA GOLBY ROZEGRANY!

18

Mimo trudnych warunków atmosferycznych (opady deszczu) na tarnobrzeskim Zwierzyńcu rozegrano Turniej Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Mieczysława Golby. W sportowych zmaganiach wzięło 5 drużyn, a poziom rywalizacji był naprawdę wysoki.

Rywalizacja o Puchar Prezesa Mieczysława Golby na dobre wpisała się w kalendarz sportowych wydarzeń naszego regionu. Tylko w tym roku podobne rozgrywki toczyły się w Jarosławiu, a rok temu w Nowej Dębie. W zawodach piłkarskich biorą udział dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”.

Footballowe zmagania bacznie obserwowali Karol Wołoszyn – wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Marcin Król i Tomasz Wolan – członkowie zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Henryk Rożek – trener koordynator Podkarpackiego ZPN, Józef Kornatowski – prezes Podokręgu Piłki Nożnej Stalowa Wola wraz z członkami członkami zarządu: Marcinem Gosposiem i Marcinem Ordonem.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z podokręgu rzeszowskiego.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w tym wydarzeniu. Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia, a zwłaszcza panu posłowi Marcinowi Warchołowi i prezydentowi Tarnobrzega panu Dariuszowi Bożkowi – mówi Tomasz Wolan.

Zadanie realizowane jest przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej i zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki – SPORT WSZYSTKICH DZIECI 2022.

 

 

18 KOMENTARZE

 1. W całym kraju robią akcje Kawa na orlenie , moze my mieszkańcy Nowej Dęby zrobilibyśmy taką akcję i np w sobotę spotkali się na kawie na orlenie

  • Z tymi co tylko patrzą aby im samo do ręki spadło, bo to PiS im daje… I boją się odezwać , bo jeszcze im pińćset plus odbiorą czy inne podobne? PiS im daje…

 2. Ktoś tu ma rację , w tej Debie to będą za paliwo po 15 zł płacić i rząd nadal chwalić . Miejscowy Orlen od lat ich cały czas doi i nadal tam tankują

 3. Prezes najważniejszy? a potem reszta świty? a gdzie wyniki ? gdzie nazwiska zawodników? kto najlepszym zawodnikiem? kto bramkarzem? kto królem strzelców?
  promocja ,, leśnych dziadków”

  ŻAŁOSNE

 4. Kasiu,przeciez w N.Debie jest inna stacja z benzyna, w Majdanie,Hucie Tarnobrzegu,Kolbuszowej itd. Macie do wyboru wiec Orlen mozna pominac!

 5. Ocztwiście , ja już od ok 5 lat nie tankuję na Orlenie . Zatankować jeżdzę do Tbg lub Kolbuszowej . W Tbg czasami ceny paliw są tańsze o ok 50gr niż w Dębie na Orlenie . Każdy kto tankuje na Orlenie w Dębie po wyjściu powinien mieć naklejaną naklejkę na czoło z napisem jeleń

 6. takie naklejki powinna miec kazda stacja paliw. Rowerem jest zdrowiej, komunikacja samochodowa tez istnieje, a koleja nie laska?

  • Ja się tam kawą z orlena nie zatrułem, ale czuję że zaczynają mi się podobać hasła PiS i coś mnie ciągnie do oglądania 'wiadomości'

   Jeszce trochę a Anonimowi wyznam miłość…

 7. Organizatorzy akcji „Blokujemy Orlen” zdają sobie sprawę z faktu, że właściciele lub pracownicy stacji paliw będą wzywali policję, kiedy zacznie robić się tłoczno. Taką sytuację mieliśmy już w Lublinie. Przyjazd funkcjonariuszy zniechęcił uczestników protestu i wszystko rozeszło się po kościach.

  Z kolei policja zdaje sobie sprawę, że nie będzie miała podstaw do karania, ale każdy pretekst może być dobry. Dlatego należy zachowywać się rozsądnie, spokojnie i nie prowokować.

 8. Hahahaha dobre to . Jak na Orlen przyjezdza duza grupa klientów to oni wzywają policję , żeby ich przegonić . To tak jakby np. Biedronka czy Lidl przed świętami jak jest dużo ludzi u nich w sklepie wzywali policje żeby rozgoniła klientów . BRAWO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here