W sobotę turniej o puchar Mieczysława Golby – Prezesa Podkarpackiego ZPN

5
Zdjęcie autorstwa Mike z Pexels

W najbliższą sobotę na nowodębskim stadionie odbędzie się Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W sportowej rywalizacji wezmą udział najlepsi zawodnicy z rocznika 2011.

Ten turniej jest dobrą okazją do promocji lokalnego sportu i Nowej Dęby – mówi wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Wolan, który jednocześnie jest członkiem zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. – Turniej ten adresujemy do dzieci, które ze względu na wprowadzone obostrzenia pozbawione były treningów i rywalizacji sportowej. Będziemy gościć kluby z całego województwa. – dodaje.

-Poprzez sportowe zmagania chcemy propagować zdrowy tryb życia, krzewić kulturę fizyczną i pogłębiać integracje dzieci. Turniej rozgrywany jest w poszczególnych rocznikach w wybranych miastach okręgów i podokręgów. Do tych nielicznych miast zalicza się Nowa Dęba – mówi Józef Kornatowski, prezes Podokręgu ZPN Stalowa Wola.

W sportowej rywalizacji wezmą udział najlepsi zawodnicy z rocznika 2011. Udział w rozgrywkach zadeklarowały reprezentacje Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego ZPNj:

 • Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu,
 • Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie,
 • Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy,
 • Podokręg Piłki Nożnej w Rzeszowie,
 • Podokręg Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Turniej odbędzie się 22 maja 2021 roku na nowodębskim stadionie o godzinie 10:00.

5 KOMENTARZE

  • No, a Urban był mega wcieleniem szatana…. Cieniuśki ci on jest przy dokonaniach dzisiejszej 'elyty’… Zwłaszcza tej toruńskiej….

  • Czy nie tak antysemiccy Moczarowcy myśleli o Żydach?

   Jak to był Panie Mohertozaraza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here