WAKACJE W STALI NOWA DĘBA JUŻ ZA NAMI

4

Już po raz kolejny w okresie wakacyjnym Klub Sportowy „Stal” Nowa Dęba przy współorganizacji Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie realizował dla dzieci z miasta i gminy Nowa Dęba projekt pn. „Wakacje w Stali”.

W ramach 10-dniowej półkolonii zorganizowano między innymi: zajęcia kreatywne, rzeźbiarskie, manualne, kulinarne, plastyczne, taneczne, fotograficzne. Nie zabrakło wyjścia na basen, seansów kinowych, tworzenia ogromnych baniek mydlanych czy też pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Dzieci nabyły wiedzę o kulturze lasowiackiej oraz uczyły się programowania robotów. Półkolonia to również bezpieczeństwo, a o ich zasadach opowiedzieli zaproszeni Policjanci. W ostatnich dniach dzieci wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Budy Stalowskiej, gdzie o pięknie otaczającej nas przyrody opowiadał leśnik. Wyjazd zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbaski. Udział w kolonii był bezpłatny i jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Podsumowaniem projektu była rodzinna wycieczka rowerowa pn. „Aktywny wypoczynek w Lasach Państwowych”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród nowodębian.

Realizacja tej inicjatywy była możliwa dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba w ramach realizowanego zadania publicznego.

4 KOMENTARZE

  1. inicjatywa wspaniala popieram jak najbardziej ,taka dzialalnosc sie chwali, A z innej beczki policjant po prawej ze zdjecia mnie rozwalil na drobne ,juz to widze jak wlepia mandat I pozdrawia kciukiem w gore Okeyyy

  2. Czyżby to już koniec jego kariery ? Anonim, walnij jaką swoją mądrością na ten temat…

    • Czy sie lezy czy sie stoi [na boisku] ma grac a nie strzelac i kase brac, od strzelania ma teraz innych nie to co u niemczaskow ze musial za wszystkich charowac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here