Yonex Mistrzostwa Polski Młodzieżowców U – 23 w badmintonie

0
Na Mazowszu w miejscowości Marki k/ Warszawy z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Yonex Mistrzostwa Polski Młodzieżowców U – 23 w badmintonie.
W mistrzostwach wystartował również badmintonista Stali Nowa Dęba Tymoteusz Malik. Utytułowany zawodnik Stali spisał się dobrze. W grze mieszanej Tymek wspólnie z Dominiką Chojnacką (MKS Chojnik Jelenia Góra) wywalczyli dobre punktowane piąte miejsce.
Bardzo blisko medalu Tymek był w grze pojedynczej mężczyzn, w której po dramatycznym, pełnym zmiennych akcji i wyrównanym pojedynku uległ w ćwierćfinale Michałowi Matysiakowi (KS Hubertus Zalesie Górne) 0:2 (18:21;21:23). Tym samym Tymek wywalczył również piąte punktowane miejsce.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że Tymek niedługo broni na AWF w Warszawie  pracę licencjacką, a mimo to przygotował się i wystartował w tych mistrzostwach, a do medalu zabrakło naprawdę tak nie wiele. Jest wzorem prawdziwego profesjonalnego sportowca dla swoich młodszych kolegów w Stali Nowa Dęba. Gratulacje za wzorową sportową postawę i uzyskany wynik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here