[ZAPROSZENIE] „NOCKA POD NAMIOTEM” W JADACHACH

6

W najbliższy piątek (30 czerwca) w Jadachach odbędzie się rodzinny piknik sportowy. Integralną częścią imprezy jest rajd rowery szlakami leśnymi, gry i zabawy dla najmłodszych oraz wspólne biwakowanie na sołeckim stadionie. 

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16:00. Wydarzenie rozpocznie się rajdem rowerowym po leśnych duktach sołectwa – Naszym celem jest promocja wypoczynku na łonie natury i świeżym powietrzu. To również promocja naszych lasów, piękna tutejszej przyrody a przede wszystkim wspaniała edukacja leśna – mówi radny Tomasz Wolan.

Kolejnym etapem wydarzenia będzie piknik rodzinny na miejscowym stadionie gdzie organizatorzy planują gry i zabawy dla dzieci, ognisko oraz pyszny poczęstunek.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wspólnego biwakowania pod namiotami – Chcemy przypomnieć o tej formie spędzania czasu jaką jest biwak. Może stanie się do zaczynem do próbowania swych sił w survivalu czy bushcrafcie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Lasy Państwowe udostępniają mieszkańcom obszary w których można legalnie spać w lesie, ucząc się w ten sposób szkoły przetrwania – dodaje radny.

Informacja odnośnie wydarzenia na załączonym plakacie oraz u organizatora: LZS Jadachy. Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł.

 

6 KOMENTARZE

  1. Czy bende mógł spać w jednym namiocie z radnym? *Nie mam swojego, a chętnie pogadam. Nudy nie bendzie, a noc długa. Jako suweren mam prawo do kontaktu z władzom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here