170 tys. na nowe USG dla Szpitala

2

Kolejne wsparcie dla Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. 5 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie wspólnie z Panią Wojewodą Podkarpackim Ewą Leniart, Członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisławem Kruczkiem oraz starostami leskim Andrzejem Olesiukiem i bieszczadzkim Markiem Andruchem, starosta tarnobrzeski Paweł Bartoszek podpisał umowę dotyczącą dotacji celowych z budżetu państwa na realizację inwestycji i zakupów inwestycyjnych.

– Nasze zadanie pod nazwą: „Podniesienie jakości i dostępu do świadczonych usług medycznych w SPZZOZ w Nowej Dębie” dotyczy zakupu specjalistycznego ultrasonografu do wykonywania badań diagnostycznych umożliwiając diagnostykę pacjentów na najwyższym światowym poziomie. Stary aparat to urządzenie już kilkunastoletnie, a zakup nowego to ponad 200 tys zł. Serdecznie więc dziękujemy. Oby konieczność korzystania z nowego urządzenia wszystkich nas ominęła, ale jeśli już … to od nowego roku zapraszamy do SPZZOZ w Nowej Dębie – mówił starosta Paweł Bartoszek.

2 KOMENTARZE

  1. Może jeszcze ktoś by pomyślał o oświetleniu wejścia do tego szpitala, jest tam tak ciemno że można sobie zrobić krzywdę, nie mówiąc już o przyszpitalnym parkingu, gdzie nie ma ani jednej lampy, a przecież szpital jest w lesie, na chodniku prowadzącym do izby przyjęć rosną jakieś krzaki itd, ciemność i jeszcze raz ciemność tak że mało prawdopodobne że ktoś będzie używał tego sprzętu, bo do tego szpitala nie da się wejść prawie i każdy kto może ucieka gdzie indziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here