Czy to cud? ” W tym, ani w zeszłym roku, w całym powiecie tarnobrzeskim nie odnotowano żadnego przypadku grypy”

25
Fot. Źródło, Powiat tarnobrzeski, tarnobrzeski.pl

Podczas posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poinformowano, że ” W tym, ani w zeszłym roku, w całym powiecie tarnobrzeskim nie odnotowano żadnego przypadku grypy„. Wynika z tego, że jedyną infekcją dróg oddechowych był … koronawirus.

Liczba zachorowań i zgonów z powodu koronawirusa jest coraz większa, a sytuacja epidemiczna jest niestabilna  – przyznała Małgorzata Michalska-Szymaszek, Powiatowa Inspektor Sanitarna z Tarnobrzegu, podczas wspólnego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku zwołanego w miniony piątek, 26 listopada w starostwie powiatowym.  – Liczba zachorowań  stale rośnie. – Tak może być jeszcze przez 2, 3 tygodnie, później krzywa zachorowań zacznie się spłaszczać – mówiła szefowa sanepidu.

Tarnobrzeski sanepid, który włączył się do ogólnopolskiej kampanii „Szczepimy się” opracował statystyki tzw. wyszczepialności w poszczególnych gminach powiatu, która wynosi:

– Baranów Sandomierski – 39,3 proc. ogółu mieszkańców,

– Gorzyce – 38,6 proc.

– Grębów – 35,5 proc.

– Nowa Dęba – 36,7 proc.

Jak stwierdziła Małgorzata Michalska-Szymaszek, akcja prowadzona w szkołach nie spotkała się z zainteresowaniem. Największe zainteresowanie szczepionkami odnotowano za to w grupie 40 – 59 latków.

W komunikacie ze spotkania podano również, że  „w tym, ani w zeszłym roku, w całym powiecie nie odnotowano żadnego przypadku grypy.”

 

25 KOMENTARZE

 1. Buahhahah! Skończył się patent na szczypawki przeciwko grypie, to wam podmienili grypę na kowida. Szczypawki na grypę i tak nie schodziły a teraz pod przymusem za paszporcik kowidowy będziecie brać kolejne dawki co pół roku. Kowidianie i tak nie czują że są dymani. Dodam od siebie, że grypy nigdy nie bagatelizowałem bo są jej różne odmiany (tak jak teraz są różne odmiany koronki zwanej kiedyś grypą) które potrafiły zabić. Tyle że nikt z grypą nie robił codziennych seansów w mediach o nowych odmianach, o ilości „zakażonych” o ilości zgonów. Nie niszcozno biznesów, gospodarki, nie szczuto jednych na drugich z powodu grypy. Nie odbierano nikomu praw i wolności. Przykro patrzeć, że do ludzi nie dociera że za pomocą grypy zwanej kowidem odbywa się światowa rewolucja której finałem będzie odebranie nam wszystkim resztek wolności. Jak to mówił Klaus Schwab: nie będziecie mieć niczego i będziecie szczęsliwi.

  • każdy kto mówił lekarzowi że jest chory to szedł na dłubanie patykiem w nosie. to że te testy nie nadają się do diagnostyki już na samym początku mówił ich twórca. płaskoziemcy od samego początku mówili że srovid to kolejna ostra odmiana grypy. kowidioci niech lecą po 3, 4, 5 i kolejne dawki. Ktoś w Dębie wygrał hulajnogę?

  • Całkowicie się zgadzam z Twoimi tezami .Szkoda tylko, że wielu zamiast logicznie pomyśleć, połączyć kropki , wspierać się nawzajem i dawać odpór wszechogarniającej manipulacji potrafi jedynie ziać nienawiścią i życzyć trzeźwo myślącym respiratora .

 2. pisdzielcom pali się grunt pod nogami, słupki poparcia spadają, więc nagle zmieniają narrację :) Śmiesznie to wszystko wygląda. Nawet „niedziele” spokorniał i ostatnio się wygadał, że liczba zgonów na srovid była zawyżana :) Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie, którzy interesowali się tematem wiedzieli o tym już w tamtym roku, ale politykresi nic z tym nie robili, nie reagowali, nie analizowali tylko robili te idiotyczne lockdowny.

  Teraz jak na dłoni widać, że to jedne, wielkie, cholerne oszustwo.

  Wszystkie szczepy grypy wyginęły, a jeśli umierasz to tylko na srovid. Co za czasy.

  Chciałbym tylko się dowiedzieć o co chodzi w tym burdelu i jaki jest rzeczywisty cel tej całej maskarady.

 3. Jedno co różni covid od grypy to to, że na grype nie dawali hulajnogi! Ze o węglu nie wspomnę ;) bo objawy chorobowe dokladnoe identyczne ale szkoda strzepic gębę bo lidzie po 3 dawce i tak nie łączą kropek.

 4. Ludzie chorowali na Grype i wzeszlym roku i w tym, baba najadla sie szaleju i pitoli,kto sie zaszczepil tego ominela grypa ja sie szczepie co roku

  • Nawet jeśli wszyscy mieszkańcy powiatu zaszczepiliby się na grypę to z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że niemożliwym jest sytuacja, by przez bite dwa lata nie było żadnego przypadku grypy. To jest niemożliwe.

 5. Przedwczoraj w radiu usłyszałem informację że ruszają badania i testy na ludziach szczepionki na chorobę Alzheimera po 20 latach badań laboratoryjnych. TAK PO 20 LATACH BADAŃ LABORATORYJNYCH. A na Covidka tylko ze dwa miesiące – znowu cud???????????????????????????
  Co się dzieje w Australii – przeciwnikom segregacji wciska się wynik dodatni i wysyła do obozów tzw kwarantanny do czasu zapewne aż zdechną. To samo chcą zrobić w europie. To wojna z cywilizacją Chrześcijańską i z rodziną. Jak się nie obudzimy to ta ISKRA Z POLSKI nie wyjdzie – i o to chodzi sługusom tego co mówi że go nie ma.

 6. Największą tragedią jest to że ludzie którzy pod wpływem manipulacji systemu przyjęli syfionki , chcąc przed samym sobą i innymi ukryć fakt że dali się oszukać za wszelką cenę chcą zmusić tych którzy syfionki nie wzięli aby to zrobili. Wymyślają jakieś paszporty covidowe, chca innym ludziom ograniczać ich prawa i sprawić by byli obywatelami drugiej kategorii. Jak widzę ich postawę to już wiem jak to możliwe że mogło dojść do holokaustu czy Wołynia. U pewnych ludzi dalej jest silna potrzeba bycia nadczłowiekiem.

 7. Szkoda że w prosty proporcjonalnie do zaniku grypy nie znikli trole piszący komentarze na infonowadeba bo w większości ich głupota urosła

  • TROL to ty!!!!!!!! Włącz samodzielne myślenie jeśli w ogóle potrafisz, najlepiej wróć do podręczników ze szkoły średniej.

  • A kolega/koleżanka wierzy w to, że ta grypa znikła? Że może do wyeliminowania grypy ze środowiska przyczyniły się maseczki i lockdowny i inne covidowe restrykcje? Czy ty w to wierzysz?

 8. Pomoże nie szczepienie, a żarliwa modlitwa poparta sutą ofiarą… Samoumartwienia nie należy wyrażać za pomocą banknotów Narodowego Banku Polskiego, albowiem są dodrukowane i de facto bez wartości.

 9. nie ma grypy? prawdziwy cud !!! tylko ze teraz grype szamani nazywaja tzw. covidem. najwiekszy przekret w histori koncernow farmaceutycznych. najwazniejsze zeby sie kasa zgadzała i tzw,statystyki

 10. Uderz w stół a Troll przepraszam anonim się odezwie. Jak widać to o przyroście głupoty w Twoim przypadku miałem rację no ale jeśli jedynym sposobem na życie i zabłyśnięcie jest pisanie komentarzy na info to takie są efekty!

 11. Przecież to jest ewidentnie działanie kryminalne placówek leczniczych w naszym regionie, które fałszują statystyki bo NFZ płaci im lepiej za leczenie covida niż grypy… Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o hajs.. I nie trzeba tu teorii spiskowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here